Çözüldü BeamNG Drive'de CTRL çok güçsüz

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nortex

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba BeamNG de CTRL'ye basıp ters yatmış arabayı düzeltmeye çalışıyorum ama araba yerinden bile oynamıyor nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Arkadaşlar merhaba BeamNG de CTRL'ye basıp ters yatmış arabayı düzeltmeye çalışıyorum ama araba yerinden bile oynamıyor nasıl düzeltebilirim?
Mouse Orta tekerleğini yuvarlayarak gücü %80-100 arasına getirin o şekilde arabayı kaldırabilirsiniz. Çok arttırdığınız da parçalar kopabilir veya araba büyük ölçüde hasar görebilir. İşiniz sadece arabayı çevirmekse biraz arttırmanız yeterli olacaktır.
Mouse Orta tekerleğini yuvarlayarak gücü %80-100 arasına getirin o şekilde arabayı kaldırabilirsiniz. Çok arttırdığınız da parçalar kopabilir veya araba büyük ölçüde hasar görebilir. İşiniz sadece arabayı çevirmekse biraz arttırmanız yeterli olacaktır.

Çözüm
Mouse orta tekerleğini yuvarlayarak gücü %80-100 arasına getirin o şekilde arabayı kaldırabilirsiniz. Çok arttırdığınız da parçalar kopabilir veya araba büyük ölçüde hasar görebilir. İşiniz sadece arabayı çevirmekse biraz arttırmanız yeterli olacaktır.

Sağ olun işe yaradı.

Yeni konular

Geri
Yukarı