Beastx fare kaç TL eder?

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
Wraith'ten 27Mart'ta beastx altın sarısı ve siyah renginde fare aldım. 1 hafta kullandım ve keychron M4 fare aldım sonrasında sadece keychron fareyi kullandım. Sizce bu beastx fareyi kaça satmalıyım? Kfg vesaire her şeyi tam ve sorunu yok içindeki paketleri dahi açmadım.

Wraith'ten 27Mart'ta beastx altın sarısı ve siyah renginde fare aldım. 1 hafta kullandım ve keychron M4 fare aldım sonrasında sadece keychron fareyi kullandım. Sizce bu beastx fareyi kaça satmalıyım? Kfg vesaire her şeyi tam ve sorunu yok içindeki paketleri dahi açmadım.

4500 TL. Pazarlık var dersin en fazlada 4000'e inersin.

Ben dav3 Pro kullanıcısıyım elim standartın altında dav3 Pro için birçok kişi olmaz demişti ama ben aldım ve claw tutuş da rahat ediyorum Wraith de VX re 1 mouse modelleri var ileride değişiklik olsun diye bu modelden alsam ikisi arasında sürekli geçiş yapsam iyi olmaz mı?

@DMN

Ben dav3 Pro kullanıcısıyım elim standartın altında dav3 Pro için birçok kişi olmaz demişti ama ben aldım ve claw tutuş da rahat ediyorum Wraith de VX re 1 mouse modelleri var ileride değişiklik olsun diye bu modelden alsam ikisi arasında sürekli geçiş yapsam iyi olmaz mı?

@DMN
DAV 3 ile rahat ediyorsan VXE R1 sana küçük gelir. Eğer günlük kullanımda VXE olanı oyunda Dav olanı kullanacaksan olabilir ama ikisi ile beraber oyun oynayacaksan VXE R1 küçük gelir eline.

Dav 3 ile rahat ediyorsan VXE R1 sana küçük gelir. Eğer günlük kullanımda VXE olanı oyunda dav olanı kullanacaksan olabilir ama ikisi ile beraber oyun oynayacaksan VXE R1 küçük gelir eline.

Microsoft Mobile 1000 Mouse eskiden her şeyimi bu fareden claw tutarak yapıyordum dav3 Pro'ya geçince elim ilk bir şoka girdi ama alıştı tekrar küçüğede alışır gibi.

@DMN

Geri
Yukarı