Beats solo 2 Kablolu Kulaklık tamiri

Hasan Sefer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dediğim gibi beats solo 2 kablolu kulaklığım bozuldu. Bildiğiniz bir tamircisi var mıdır? Servis demeyin arkadaşlar. Apple satın almış tamir için bile fatura istiyorlar ama alet yurtdışı cihazı ve hediye yani benim onun faturasını bulmam imkansız. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kulaklık yurt içerisinde distribütör firma garantili olarak satılan bir ürün. Dolayısıyla yurt dışından almış olsan bile parasını ödemek şartı ile distribütör firmadan hizmet alabilirsin. Beats'in Türkiye distribütörü olarak A"ztekTeknoloji" isimli firma gösteriliyor sanırsam.
Firmayı ara, şikayetini net bir biçimde belirt ve fiyat al, uygun bulursan kargo veya elden teslim edersin : Beats Kulaklık | Güçlü Ses ve Müzik Teknolojileri

Distribütör firma harici servis veya tamirci önerisi yapmam zira yapacakları işin garantisini veremem sana, ortalıkta ohm değerinden bir haber tonlarca tamirci dolanıyor. Kablodaki kopukluğu giderince ses 0 problem ile iletilecek zanneden tipler var. Kulaklığı açarken kaplamasını yamultan insanlar var.

Ben de bir zamanlar ikinci el Beats Pro'dan bir eski nesil olan kulaklıktan kullanıyordum. Bir ara ben de tamirci arayışına girmiştim.
Etrafta gördüğün elektronikçiler falan Beats kulaklıklardan anlamaz, görmeye kalkma sakın. Ben sana güvenli adresi sundum.

Hocam eyvallah ama beats artık bir Apple ürünü yani aztek bakmıyor artık ve ben Apple'a götürdüğümde benden fatura istiyorlar ve benim fatura bulmam imkansız.Ama anlayamadığım şey neden illa fatura kutusu var seri numarası var herseyi tamam ama fatura yok diye herhangi bir işlem yapmıyorlar

Sağol hocam aradım konustum seri numarasından bakıcaklar eğer garantisi varsa yapıcaklar yoksada ücret karsılıı yaptırmayı planlıyorum

Mecidiyeköy Ofis iletişim orada faturasız beats'in seri kodundan bakıyorlar.Yarın bende Beats solo HD kulaklıklarımın tamiri için gideceğim.

Hocam bugün kulaklığı dediğin yere götürdüm teslim ettim sanırsam garanti kapsamına girmeyecek ücretli yaptıracağım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı