Beats Studio Buds kablosuz kulaklık nasıldır?

firat.gokkurt

Decapat
Daha fazla  
Beats Studio Buds kablosuz kulaklık kullananların deneyimlerini paylaşmalarını istiyorum. Şu an piyasada 1300-1800 TL arasında bulunabiliyor. Parasını hak eder mi? Apple marka telefonla stabil çalışma durumu nasıl? Kullananlardan tecrübelerini paylaşmalarını rica edeceğim. İyi haftalar, iyi forumlar.

Merhaba. 2 yıldan beri, bir önceki modeli Powerbeats Pro'yu kullanıyorum, sadece bir kez sorun yaşadım. Sağ kulaklıktan ses gelmiyordu. Garanti'ye verdiğinizde ücretsiz gönderim ve onarım var. Fiyat, kalite ve destek açısından değer. Bunun dışında eğer Apple ekosistemindeyseniz, bu markaya yönelmek daha iyi. (Apple kendi bağlantı çipini de kullanıyor.) Uyumluluk listesinde telefonunuz varsa büyük olasılıkla sorun yaşamazsınız. (Bilgi notu: Eğer video izlerken internet bağlantısı yavaşlarsa doğal olarak ses düzgün aktarılamıyabiliyor bazen, kulaklıkta sorun var mı diye panik yapmayın.) Youtube kullanmak için Youtube Music kullanmaya başladım ama Apple Music'de ses kalitesi daha iyi. Sağlıklı günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı