Bebek Baltaş

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aklıma bir bölüm geldi ismi hey-kel di.
mqdefault_6s.webp

Bu mesajı okuduktan sonra o kadar güldüm kigülerken ağzımdaki erik çekirdeği yere düştü onu almak için ayağa kalkıp yanlışlıkla tableti ezdim sonra bunu babam gördü ve beni dövüp evden kovdu sonra bir elektrik direğine yaslandım korkuyordum daha sonra ayakkabımın içine kaçan taş ve toprakları almak için ayakkabımı çıkarttım ve insanlar bana elektrik çarpıyor sanarak küreklerle üstüme üstüme koşmaya başladılar kafama kafama vurdular sonra kurtuldum kafam ve ağzım kanıyordu derken açık duran bir kanalizasyon çukuruna düştüm içinde ıslandım ve nihayet çıktım yalpalayarak yere düştüm ve çok korkunç gözüküyordum sokaktaki köpekler kokuma ve görüntüme acayip bir tepki vererek bana saldırıp kıyafetlerimi parçaladılar hastaneye giderken insanlar beni görüp zombi sandı ve beni bayılttılar sonra gözümü morgda açtım kokmayayım diye ve zombi olduğumu düşünerek beni morga hapsetmişlerdi içerideki ölülerle 1 gün orada kaldım daha sonra morga gelen görevliyi bayıltarak oradan kaçtım yeni kıyafetler almak için bir mağazaya girdim yanımda 50 TL vardı. Yerden bulduğum para ile mağazaya girdim daha sonra görevliler beni görünce beni kovdular bende onlara arkadan küfür ettim bunu duyunca köpeklerini üzerime saldılar onlar da her yerimi kanattılar artık kesinlikle bir zombi gibi görünüyordum. Bende akrabalarıma gidip yardım isteyecektim bizim şehrimizde yaşayan tek akrabamız olan halam İzmir'e taşınmıştı. Sonra uçak ile gitmem gerektiğine karar verdim ama o kılığımla hiçbir şekilde gözükmemem gerekiyordu ve bilet alacak param da yoktu sonra bir otobüste bavulların koyulduğu yere saklandım sonra görevli kontrol yapmak için orayı açtı beni görmedi. Sonra çantalarda bulunan sulardan içtim ve bisküvilerden yedim yolculuk 1 gün sürdü sonra İzmir'e gittim en sonunda beni fark ettiler ve beni yine dövdüler bir kadın da benim görüntümden korkarak aaaaaaaaaaaaaaa diye bağırdı sonra etraftakiler beni tecavüzcü sanarak linç ettiler hakim karşısına çıktım olanları anlattım hakim ben buna mı inanacağım şeref yoksunu dedi ve beni hapse attı hamam böcekleri çok lezzetliydi... Sonra 5 ay sonra çıktım üstümde temiz kıyafetler vardı sonra babama özür dilemek için gittim babam bana çok kızdığını benim de onu hemen ciddiye alıp gittiğimi söyledi sonra sen bir de tecavüzcü mü oldun o. C dedi ve beni tekrar dövdü. Annem de 1 km öteden saatte 200 km hızla bir terlik atışı yaparak beni bayılttı uyandığımda su içiyordum daha sonra bir kadın beni süzdü ve beni 1-2 ay evinde misafir etti kızıyla evlendik bir çocuğumuz oldu. Kızın babası Almanya'dan dönüp bize süper bir düğün yaptı evliliğimizin ilk gecesinde babam cama taş attı ve beni dövdü sonra olanları karımın babasına anlattı ve iki aile arasında kan davası başladı, karım beni boşadı çocuğu da aldı daha sonra herkes birbirini öldürdü bende ortada kaldım o anda bu olay için beni sorumlu tutuyorlardı ve ikinci kez hapisteydim gurur yapıp bana sundukları yemekleri yemedim ve 1-2 gün fare kanı ve fareyle beslendim sonra beni tanımadığım bir kızla evlendirdiler o da içip içip beni dövüyordu ve beni bir şey yapamıyordum sonra polise gidip teslim oldum şu anda hapiste karım olan hamam böceği ile mutlu bir hayat sürüyorum bir daha olmasın lütfen.

Çok komikmiş, bu kadar komik olmamalıydı.

Geri
Yukarı