Bedava 6 antivirüs programı incelemesi

Avast artık eski Avast değil. Ben kullandığımda da pek iyi değildi ve sistemi ciddi anlamda fazla yoruyordu. Fakat sanırım firma el değiştirmişti yakın zamanda. Bu sebeple toparladılar bayağı. Normalde yüzüne bakmayacağım bir AV idi fakat artık düşünebileceklerimin arasında.

Link atmayın demeseydin atardım bilmiyordum :D. Malware samples diye aratıp birkaç yabancı foruma bakarsan denk gelirsin kesinlikle.
Atarsanız ceza alırsınız diye dedim.
(Bende iki site adı verdim ama kötüye kullanılmasın diye silmek zorunda kaldım.)
Avast artık eski Avast değil. Ben kullandığımda da pek iyi değildi ve sistemi ciddi anlamda fazla yoruyordu. Fakat sanırım firma el değiştirmişti yakın zamanda. Bu sebeple toparladılar bayağı. Normalde yüzüne bakmayacağım bir AV idi fakat artık düşünebileceklerimin arasında.
Avast her zaman ben iyi bir AV olarak gördüm gerçekten kaliteli bir koruması var 4 yıldır

Son düzenleme:
Atarsanız ceza alırsınız diye dedim.
(Bende iki site adı verdim ama kötüye kullanılmasın diye silmek zorunda kaldım.)

Avast her zaman ben iyi bir AV olarak gördüm gerçekten kaliteli bir koruması var 4 yıldır
Herhangi bir site paylaşımı neden yasak bilmiyorum ama buradan kurcalayacak arkadaşları uyarmış olayım ben de çünkü bu iş tehlikeli. Kendi bilgisayarınızda denemenizi tavsiye etmem sanal bilgisayarda deneyecekseniz deneyin. Ben sanal bilgisayarda denedim hiçbir antivirüs olmadan (defenderı da kapattım) ne yapacak bu virüsler acaba diye. İyi şeyler yapmıyorlar arkadaşlar. Pcnize bulaşır temizlemekle uğraşırsınız.

Avast artık eski Avast değil. Ben kullandığımda da pek iyi değildi ve sistemi ciddi anlamda fazla yoruyordu. Fakat sanırım firma el değiştirmişti yakın zamanda. Bu sebeple toparladılar bayağı. Normalde yüzüne bakmayacağım bir av idi fakat artık düşünebileceklerimin arasında.

Avast her zaman ben iyi bir av olarak gördüm gerçekten kaliteli bir koruması var 4 yıldır.

Herhangi bir site paylaşımı neden yasak bilmiyorum ama buradan kurcalayacak arkadaşları uyarmış olayım ben de çünkü bu iş tehlikeli. Kendi bilgisayarınızda denemenizi tavsiye etmem sanal bilgisayarda deneyecekseniz deneyin. Ben sanal bilgisayarda denedim hiçbir antivirüs olmadan (Defender'ı da kapattım) ne yapacak bu virüsler acaba diye. İyi şeyler yapmıyorlar arkadaşlar. PC'nize bulaşır temizlemekle uğraşırsınız.

Onu yapan bence direk format atar hocam uğraşmaz ben denemeyi düşünmedim değil.(1 Linux ve 1Windows)

Avast her zaman ben iyi bir av olarak gördüm gerçekten kaliteli bir koruması var 4 yıldır.

Onu yapan bence direk format atar hocam uğraşmaz ben denemeyi düşünmedim değil.(1 Linux ve 1Windows)
Kendi bilgisayarında yapması yine sıkıntı format atsa da. Dosyaları şifreleyeni var keyloggerı vardır belki bilgi çalıyordur vs arka planda çalışıyorlar ne yapıyor o virüsler bilmiyoruz ki hepsini. Çok tehlikeli cidden. Bir de bişey olmadı sanıp kullanmaya devam eden çıkar falan 😄

Linuxa bişey olmaz pek sanırım. Hiç linux kullanma ihtiyacı hissetmedim hayatımda o yüzden hiç kullanmadım ama virüsler pek işlemiyormuş diye duydum.

Kendi bilgisayarında yapması yine sıkıntı format atsa da. Dosyaları şifreleyeni var keyloggerı vardır belki bilgi çalıyordur vs arka planda çalışıyorlar ne yapıyor o virüsler bilmiyoruz ki hepsini. Çok tehlikeli cidden. Bir de bir şey olmadı sanıp kullanmaya devam eden çıkar falan 😄

Linuxa bir şey olmaz pek sanırım. Hiç Linux kullanma ihtiyacı hissetmedim hayatımda o yüzden hiç kullanmadım ama virüsler pek işlemiyormuş diye duydum.

Ben çok test ettim genellikle disk biçimlendirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı