Bedava Discord Nitro 3 ay Alma

Öncelikle merhabalar, bu yazıyı yazma nedenim oyun vs. oynayan kişilerin ağırlıklı olarak kullandıkları Discord Nitro'ya para vermemelerini sağlamak. Öncelikle ilk yapmanız gereken Xbox Game Pass adresine gidip "şimdi katılın" yerine tıklamak.
Ekran Görüntüsü (20).png

Daha sonra çıkan yere "katıl" deyip Microsoft hesabınızı bağlıyorsunuz.
Ekran Görüntüsü (21).png

Hesabınızı bağladıktan sonra kart bilgilerinizi veya cep telefonu numaranızı oraya yazıyorsunuz. Xbox Game Pass aldıktan sonra Xbox Uygulamasını İndirin | Xbox Xbox uygulamasını yükleyin ve oradan avantajlar sekmesine gelin. Orada Discord Nitro sekmesi olacak ona tıklayıp kart bilgilerinizi yazın 0 TL çekecek. Nitro'yu aldıktan sonra Xbox uygulamasına geçin, orada kendi profilinizin üzerine tıklayıp ayarlar sekmesine geçin orada ise "yönet" sekmesini seçin. Daha sonra "tekrar yönet" simgesine tıkladıktan sonra aboneliği iptal et deyin. İki şık sunacak alttaki iade butonunu seçin. Discord Nitro kalacak fakat para vermemiş gibi olacaksınız.

Güncel: Kampanya bitti dostlar artık faydalanamıyorsunuz. Ben 5.90'a 3 aylık nitrodan faydalandım ancak iade edip paramı geri almadım çünkü 5.90 yani adamlar o kadar uğraşıyor discord çalışanlarından tutun xbox microsoft 5.90 da kazansınlar dedim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı