Bedava Hostinger Kullanarak Para Kazanılır Mı?

gvgod

Kilopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar başlıkta belirttim. Ben ücretsiz hosting veren bir siteden alan adı aldım. Sitem şu an açık. Fotoğrafta gördüğünüz gibi Google Adsense diye bir bölüm var. Ben bu bedava kurduğum siteden para kazanabilir miyim? (Adsense'yi görünce sordum.)

capture-20150531-165112.png

Bence para kazanmak istiyorsan ücretli hosting al ücretsiz hosting ile siten her an kapanabilir.Sen ilk önce sitene içerik gir 300-400 tane daha sonra siteni paylaş.İlk içerik doldur siteyi.Siten tanındıktan sonra üye,ziyaretçi çektikten sonra para kazanmayı düşün.Bu para kazanma işini düşünüyorsan.Youtube-Mehmet Hamdi Bol'u takip et.Toplamda 12 video bulunan ücretsiz bir kurs veriyor şuanda 5 tane videoyu yükledi geri kalan 7 videoyu ise kursun 1. videosu 500 izlenme olunca yükleyecekmiş.İçerik ile doldur muhakkak.Evine boş gazete,dergi gelse bir daha o dergiyi alır mıydın? Bahsettiğim kursun 1. videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı