Bedava Inca ürünleri kazanma

Blondie

Decipat
Makaleler
1
Bu siteden Inca şans çarkı uygulamasını indirip şansınızı deneyebilirsiniz. Şansa bağlı olarak klavye, fare, kupa, şapka çıkabilir. Bana IKG-451 modeli çıktı.
Lütfen ama lütfen tek ricam 10 kere denemek yerine insan gibi 1 kere deneyin ve çıkarsa gelmesini bekleyin ki, herkes alabilsin. Kar etmeyi düşünüp kampanyayı berbat etmeyin.
Hem kendi ayağınıza hem de diğer kişilerinin ayağına sıkarsınız. iOS için geçerli değil, Android için ise APK olarak indiriliyor. Bir sorun sonucunda sorumluluk kabul etmiyorum.

İndirmiş olduğunuz "sanscarki.apk" isimli dosyaya tıklayarak kurulum başlayacaktır. Uygulama henüz Google Play'de yayınlanmadığından dolayı 'Bilinmeyen kaynaklar'a izin vermeniz gerekebilir.

Bilmiyorum bana güvenli gelmiyor bunlar.

Bu siteden ınca şans çarkı uygulamasını indirip şansınızı deneyebilirsiniz. Şansa bağlı olarak klavye, fare, kupa, şapka çıkabilir. Bana IKG-451 modeli çıktı.
Lütfen ama lütfen tek ricam 10 kere denemek yerine insan gibi 1 kere deneyin ve çıkarsa gelmesini bekleyin ki, herkes alabilsin. Kar etmeyi düşünüp kampanyayı berbat etmeyin.
Hem kendi ayağınıza hem de diğer kişilerinin ayağına sıkarsınız. iOS için geçerli değil, Android için ise APK olarak indiriliyor. Bir sorun sonucunda sorumluluk kabul etmiyorum.

Gerçek mi bu yav gerçekse çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı