Bedava Intel sticker alma deneyimim

@EKAloji Hocam ben de başvurmayı düşünüyorum çünkü benim sistem 1. Nesil İntel işlemciye sahip olduğu için piyasada etiketini bulamıyorum. Foruma girdim fakat ekran görüntüsü istiyor sistem özelliklerimizi mi atacağız anlamadım?
Verdiğim linke şu linkten (Download Intel® System Support Utility for Windows*) intel işlemcinin modelini at ve açıklamaya "kaybettim, yırtıldı lütfen gönderin vb." bir tık yoğun istek içeren mesaj at gönderiyorlar.
Intel agam sticker dağıtıyor AMD Türkiye verirse ikisinede başvuracağım detaylı kolksiyon için.
AMD veriyor ise konusunu açın lütfen :).

Teşekkürler hocam fakat benim amacım aynı etiketten almak değil. Bende İ3 işlemci var İ7 ile değiştirince eski etiketi söküp yeni etiketi yapıştırmak istiyorum.
İşlemciyi alınca foto atabilirsiniz veya photoshop kulla.. neyse.
Dosya için ne atacağız?
O işlemciye sahip olduğunuzun kanıtı, bu programdan bir ss yeterli Download Intel® System Support Utility for Windows*.

Intel'in kendi email üzerinden alabiliyorsunuz. AMD'de sizden sebep mazaret gibi şeyler istiyor.

İşlemciyi alınca fotoğraf atabilirsiniz veya Photoshop kulla. Neyse.

O işlemciye sahip olduğunuzun kanıtı, bu programdan bir SS yeterli Download Intel® System Support Utility for Windows*.

Intel'e ve AMD'ye posta attım slikon wafer isteyeceğim bakalım nolacak.

İşlemciyi alınca fotoğraf atabilirsiniz veya Photoshop kulla. Neyse.

O işlemciye sahip olduğunuzun kanıtı, bu programdan bir SS yeterli Download Intel® System Support Utility for Windows*.

Hocam Intel'in tam e posta adresini bulamıyorum bir türlü yardım ederseniz iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
@EKAloji hocam size nereden ulaşabilirim? Konu ile alakalı birkaç şey sormak istiyorum da.

Geri
Yukarı