Bedava Nitro sıkıntı çıkartır mı?

diluc

Femtopat
Discord hesabımda bedava nitro var (Discord'un 1 aylık hediye ettiklerinden) 30 Haziran da sona erecek diyor. Ben para kesilmeden iptal edip, kart bilgileri sildim. Para kesilmez değil mi bu arada. Ve hesabım silinme aşamasında. Biliyorsunuz ki 14 gün içinde siliniyor. Bir problem çıkar mı sizce?

Hesabınızı silmenize gerek yok. Kart bilgilerini silerseniz para kesmez.
Şuan böyle ve faturalandırma bölümünde hiçbir kart bilgisi yok diyor. Doğru yapmış mıyım? Para kesilmez umarım. İlk defa nitro aldığım biraz tırstım. 10 dolar az bir fiyat da değil çünkü.
1623079543262.png

Şu an böyle ve faturalandırma bölümünde hiçbir kart bilgisi yok diyor. Doğru yapmış mıyım? Para kesilmez umarım. İlk defa Nitro aldığım biraz tırstım. 10 dolar az bir fiyat da değil çünkü.
Eki Görüntüle 1059602

Kartınızı silin veya nitronuzun bittiği tarihte 1 gün önce iptal edin para çekmezler.

Discord hesabımda bedava Nitro var (Discord'un 1 aylık hediye ettiklerinden) 30 Haziran da sona erecek diyor. Ben para kesilmeden iptal edip, kart bilgileri sildim. Para kesilmez değil mi bu arada. Ve hesabım silinme aşamasında. Biliyorsunuz ki 14 gün içinde siliniyor. Bir problem çıkar mı sizce?

Problem çıkarmaz.

Geri
Yukarı