Bedava Python dersi var mı?

Kendi dokümantasyonu var, internette ücretsiz birçok dokümantasyon var. İnternet koskoca bir kaynak, illa para verip kurs almana gerek yok. Hele ki "eğitim" kursu adı altında geçen kurslardan almana hiç gerek yok.

İngilizceni geliştirip dokümantasyon okumak her türlü daha yararlı olur, o kurslar yerine.

Her yerde her kaynak var. Dün Udemy'de ücretsiz kurs bile vardı fırsatlar bölümünde görmüştüm sanırım ve almıştım.
YouTube'da milyon tane içerik var
BTK Akademi'de de Python eğitimi var.

Bedava ders/kurs arıyorsan cevaplar bunlar.
Ama en güzeli kodları öğrenerek ardından kendin ufak ufak denemeler yoluyla ilerlemek olacaktır. Zira kurslarda da benzeri oluyor sayılır ama hiç denemeden sırf eğitim izleyerek öğrenmen çok zor.

YouTube, Udemy vb. kaynaklar var. PDF'lere de bakabilirsin. Yazılı olduğu için bana daha kolay geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendi dokümantasyonu var, internette ücretsiz birçok dokümantasyon var. İnternet koskoca bir kaynak, illa para verip kurs almana gerek yok. Hele ki "eğitim" kursu adı altında geçen kurslardan almana hiç gerek yok.

İngilizceni geliştirip dokümantasyon okumak her türlü daha yararlı olur, o kurslar yerine.
Harvard'ın mi ne Python'a özel kursu vardı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı