Çözüldü Bedava site açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamünaleyküm. Ben bir site yaptım. Her şeyi eksiksiz hazır. Öyle gösterme amaçlı 5-6 gün açmam lazım. Ama 5-6 gün için gidip para vermek biraz saçma olur. Acaba bedava olan beni bir süre idare edecek yöntem var mı? Ben birkaç şey denedim ama pek başarılı olamadım. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Bilgim olmadığı için videoda ne izlediysem onu yaptım.
Sana nasıl yapabileceğini burada çok rahat şekilde anlatabiliriz. İstersen video da atabilirim. Bilgin olsun ki bir dahaki sefere yaparken direkt yapabilesin. :) Bir şeyler öğrenmekten çekinme.

Çok sevinirim. İleride çok ihtiyacım olacak. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada yapılanları dinleyebilirsin. Adam Wordpress kuruyor sonunda sen öyle yapmayıp kendi site dosyalarını o klasöre atman gerekli. Videoyu 8.34'e kadar izleyip adamın Wordpress dosyası koyduğu yer sen kendi web sitesi dosyalarını koy.

Bir sorun yaşarsan konuya yazabilirsin. Yardımcı olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada yapılanları dinleyebilirsin. Adam Wordpress kuruyor sonunda sen öyle yapmayıp kendi site dosyalarını o klasöre atman gerekli. Videoyu 8.34'e kadar izleyip adamın Wordpress dosyası koyduğu yer sen kendi web sitesi dosyalarını koy.

Bir sorun yaşarsan konuya yazabilirsin. Yardımcı olurum.
Yükledim ama. Önceden de beyaz ekrandı. Şimdi yükledi yine beyaz ekran

Dosya Ekleri

• ss1.PNG
    ss1.PNG
    26,6 KB · Görüntüleme: 42
  • ss2.PNG
    ss2.PNG
    17,2 KB · Görüntüleme: 28
Kodlara baktım da hiçbir şey yok ki. Attıklarımın hiçbiri yok. oguzhansr40.ml bu arada.
Nameserver bağlamalarını yaptınız mı? Eğer yaptıysanız şu anda aktif olmamış olabilir, çünkü favicon olarak hala Freenom gözüküyor. Kodlar da yüklenmemiş yani dosyalarınız şu anda sunucuda ama domaine bağlanmamış gibi gözüküyor. Biraz daha beklemek lazım.

Geri
Yukarı