Bedava Steam Oyunu İster misiniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Power_Kick12

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar doğru yeremi açtım konuyu bilmiyorum ama çok işinize yarayacak güvenilir bir site var. Bu siteye verdiğim linkten girip sağ üstten register diyoruz ve kayıt oluyoruz. Kayıt olduktan sonra profilin yanında get coins yazan yere tıklıyoruz. Girdikten sonra orada sponsorlar var, oradan bir sürü teklif var. Dediklerini yaptıktan sonra (mesela bir siteye kayıt olmak ) size tremor coinsler gelecek. Sağ üsstte sizin coinsleriniz gözüküyor.
Zaten tekliflerin yanında ne kadar tremor coins verdiğide yazıyor .Yeteri kadar tremor coins kastığımızda üst tarafta tremor rewards denen yere giriyoruz. Oradan istediğimiz oyunun ne kadar coins istediğine baktıktan sonra eğer coins imiz yetiyorsa resmine girip purchase yazısından satın alıyoruz. 1-2 gün sonra e-mailinize bir kod yani key anahtarı geliyor. Bununla steamden oyun ekleyebiliriz. Yalnız dikkat satın aldığınız oyunun yanında steam gift yazması gerekiyor. Yoksa desura oyunu çıkabiliyor. Desura kullanmıyorsanız coinsleriniz gider. Bunların yanındada dlc paketleri oyun itemları falan vb alabiliyoruz. Dikkat oyunu alayım diye mod falan almayın. Zaten dlc falan daha ucuz. En fazla 500-600 coins en az 30 coins falan. Link Aşağıda:

Tremor Games : Link kaldırıldı.

Arkadaşlar eğer sitelere üye olurken kendi e-mail inizi vermek istemiyorsanız aşağıdaki siteden 10 dakikalık geçici mail alarak işinizi halledebilirsiniz:

Son düzenleyen: Moderatör:
Buraya harcanacak emek ile aldığın oyunun değeri arasında ters orantı var. Yani bahsettiğin yöntemi ben uygularsam para kaybediyorum. Çünkü benim çalışarak elde ettiğim günlük kazancım, sistemde harcadığım zaman karşılığı elde ettiğim oyundan daha yüksek.

Yani bu sistemde oyunu ben bedava değil, normalden daha pahalıya almış oluyorum. Oyunu Steam'den kredi kartımla almam 30 saniye sürecektir ki bu da bana daha az para kaybettirir zira benim için zaman = para.

Yani aslında bedavaya oyun aldığını düşünürken harcadığın zaman ile zarardasın :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı