Bedelli askerliğe 20.000 TL zam geliyor

O parayı çöpe atıp askere giderim bunlara bir lira daha haybeye para vermem.

Fırsattan istifade milletten yararlanıyorlar asker kaçağı olanlara bile kaç yıl kaçtıysa yıllık 10k para isteniyor ödeme durumunda bedelli ile birlikte yaptı sayılacaklar ben 6 ay zamanımın çalınmasını istemiyorum diyen verir parayı zaten.

Ulan arkadaş 2-3 sene sonra askere gidicektik bedelli gideriz diyorduk 50 civarıyken şimdi hayal oldu yaparız sıkıntı yok vatani görev de araba mı alıyoruz fiyat çok saçma. 6 ay gidiyosun ya tuvalet temizliyosun ya patates soyuyosun.

Fırsattan istifade milletten yararlanıyorlar asker kaçağı olanlara bile kaç yıl kaçtıysa yıllık 10k para isteniyor ödeme durumunda bedelli ile birlikte yaptı sayılacaklar ben 6 ay zamanımın çalınmasını istemiyorum diyen verir parayı zaten.

Açıkçası paramın alınmasındansa gider iyi kötü vatan için hizmet ederim. :) Patates doğrarım onurum ile..

Açıkçası paramın alınmasındansa gider iyi kötü vatan için hizmet ederim. :) patates doğrarım onurum ile.

Vatan duyguları ile sömürüyorlar vakti boş olan adam normal gitsin zaten ama çalışan ailesi olan insan 6 ay çocuğunu eşini bırakıp gidemiyor en azından 1 ay izin alınabilir iş yerinden bu devirde iş bulmakta zor.

Vatan duyguları ile sömürüyorlar vakti boş olan adam normal gitsin zaten ama çalışan ailesi olan insan 6 ay çocuğunu eşini bırakıp gidemiyor en azından 1 ay izin alınabilir iş yerinden bu devirde iş bulmakta zor.

Askere gitmeyene çok da iş verirler ya bizim hokkabazlarımız :)

Paranız da olsa bunlara para kaptırmayın. Rezil bir şey, millet bu kadar parayı nasıl buluyor bilmiyorum. Biz mi çok fakiriz millet mi çok zengin?

Paranız da olsa bunlara para kaptırmayın. Rezil bir şey, millet bu kadar parayı nasıl buluyor bilmiyorum. Biz mi çok fakiriz millet mi çok zengin?

Ülke için de bir sürü zengin de var ama arada ki uçurum çok fazla. Orta halli tanımına uyan insan kalmadı neredeyse, kötü ekonomik yönetim yüzünden ortaya çıktı bu sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı