Bedelli askerlik başvurusu Askerlik Hizmet Tercihleri İşlemlerinde başa alındı

lanje

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, ben 2022 döneminde bedelli askerlik için başvuruyu yaptım. Muayene oldum ve parayı da yatırdım. Her şeyi tamamladım. Askerlik Hizmet Tercihleri İşlemlerinde 11. aşamada bekliyor gözüküyordu. Şimdi bakınca tekrardan başa atmış gözüküyor. Sebebini bilen var mı? 25'inde açıklanıyor diyor ama başa atması normal mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    88,3 KB · Görüntüleme: 79
Selamlar aynı durumu ben yaşıyorum sanırsam açıklanacak diye bizde öyle gözüküyor. 17 Ocakta açıklanacakmış bizim askerlikler. Konuyu takipteyim.

5 arkadaş ile haziran 2022'de bedelli askerliğe başvurduk 5'imizde de durum aynı muhtemel 18'inde açıklanacak ondan.

Var mı Sevki 2 Şubat Bedelli erzincan yolcusu 😁

Nisan / Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı/Kütahya/Kütahya Merkez :)
Vay be Hep istediğim yerdi biliyomusun :) Ben gelicem sen gidicen şimdiden hayırlı teskereler dostum.

İkimize de hayırlısı olsun öncelikle, özellikle burasını isteme sebebin neydi merak ettim şimdi? :)

Benim arkadaşlarımın 2'si orada yaptı onlarda bedelliydi. 28 Gün gittiler altı üstü Anlat anlat bitiremediler 😁 çok iyi diyorlardı ikisi de memnun gelmişti benim için sanada Kütahya çıksın seni biz götüreceğiz dediler kısmet olmadı. İstanbul ile Kütahya arası yakın 😂

Geri
Yukarı