Beğen kısmındaki ifadeler neden beğeni sayılmıyor?

Katılıyorum. Zaten mantıklı da değil. Ama bazı kullanıcılar sanırım dalga geçmek için kahkaha ifadesini kullanıyorlar tartışmalarda. Fakat tartıştığı kişiye farkında olmadan katkıda bulunuyorlar:)
Beğeni sayısını da katkı olarak görmeyenler de var tabii. Fakat dediğiniz gibi o yorumu beğenmiş sayılıyorsunuz sonuçta.

Gülücük simgesini tartıştığı kişiyi kışkırtmak için kullananlar var. Ama farkında olmadan faydaları dokunuyor. Üzgün ya da kızgın kullanımı daha etkili olur.
Bknz: Bana kızgın attıkları için Berserk Mod açtım.
13466146.269999998_shanikas.png

Son düzenleme:
Saçmalık. İnsan beğenmediği bir şeye kalp, gülücük atmaz. Beğeni, kalp, gülücük emojileri kesinlikle like yerine geçmeli. Diğerleri geçmeyebilir bir nebze.

Hatta muhteşem emojisi (kalp) beğeninin bir tık üstünde konumlanıyor bana göre. Yani +2 like verse kötü olmaz.

Saçmalık. İnsan beğenmediği bir şeye kalp, gülücük atmaz. Beğeni, kalp, gülücük emojileri kesinlikle like yerine geçmeli. Diğerleri geçmeyebilir bir nebze.

Hatta muhteşem emojisi (kalp) beğeninin bir tık üstünde konumlanıyor bana göre. Yani +2 like verse kötü olmaz.
3 tane ifade zaten beğeni getiriyormuş, bunu ben fark etmemişim😅

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı