Beğen kısmındaki ifadeler neden beğeni sayılmıyor?

Açıkçası ben inanılmaz ifadesinin de beğeniden sayılmasından yanayım. Çünkü insanlar şaşırtıcı bir video veya paylaşım görünce bunu kullanıyor. Ama bir etkisi yok maalesef:)

Kimisi de kahkaha ifadesini yanlış anlıyor mesela. Kişiye göre sanırım yaptığı etkiler🤣
Bu konudaki her mesaja kahkaha simgesi atacağım 🤣

Açıkçası ben inanılmaz ifadesinin de beğeniden sayılmasından yanayım. Çünkü insanlar şaşırtıcı bir video veya paylaşım görünce bunu kullanıyor. Ama bir etkisi yok maalesef:)

Kimisi de kahkaha ifadesini yanlış anlıyor mesela. Kişiye göre sanırım yaptığı etkiler🤣
İnanılmaz atılmalık şaşırtıcı bir videoya paylaşan kişi için beğeni atarım artık :)
Sayılmasın zaten neden sayılsın? Birisine kızgın atınca ona neden beğeni gidecekmiş ki?
Aynen zaten belirli beğeni göstergesi olan ifadeler beğeni sayılıyormuş. Dediğiniz gibi kızgın atınca beğeni sayılmıyor.

Sayılmasın zaten neden sayılsın? Birisine kızgın atınca ona neden beğeni gidecekmiş ki?
Katılıyorum. Zaten mantıklı da değil. Ama bazı kullanıcılar sanırım dalga geçmek için kahkaha ifadesini kullanıyorlar tartışmalarda. Fakat tartıştığı kişiye farkında olmadan katkıda bulunuyorlar:)

Buradan kimler tarafindan hangi ifadeleri aldiginizi öğrenebilirsiniz. Dostu düşmanı ayirt edin 🤣
20190503_204730.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı