Behavior:Win32/Generic.VT!ml Virüsü

Dosyayı çalıştırınca sadece oyunun kendi sunucularına bağlantı kuruyor başka bir şey yapmıyor ama bir hesap ile giriş yaptıktan sonra zararlı indirip sisteme sızabilir. Belki de hesabı çalabilir. Boş bir hesap ile giriş yapıp inceleme yapmak lazım.

Dosyayı çalıştırınca sadece oyunun kendi sunucularına bağlantı kuruyor başka bir şey yapmıyor ama bir hesap ile giriş yaptıktan sonra zararlı indirip sisteme sızabilir. Belki de hesabı çalabilir. Boş bir hesap ile giriş yapıp inceleme yapmak lazım.

Anladım. Zaten programı 2 gündür aktif olarak kullanıyorum fakat çekincelerim vardı. Aktardığınız bilgiler için teşekkürler.

Bende inceledim bir sorun gözükmüyor. Orj. dosya içine enjekte edilen farklı koddan dolayı zararlı olarak tanımlamış. Yapılan bağlantılarda bir sorun gözükmüyor tabi matrix'in dediği gibi oyun kurulu olan sistemde denemek daha net yanıt verir tabi. Bir kişi şifre çalmak için onu da modlayan olmuş o yüzden de fazla uyarı vermiş.

Bende inceledim bir sorun gözükmüyor. Orj. dosya içine enjekte edilen farklı koddan dolayı zararlı olarak tanımlamış. Yapılan bağlantılarda bir sorun gözükmüyor tabi matrix'in dediği gibi oyun kurulu olan sistemde denemek daha net yanıt verir tabi. Bir kişi şifre çalmak için onu da modlayan olmuş o yüzden de fazla uyarı vermiş.
Peki oyun dışı sistemden de şifre aktarımı yapabilir mi bu virüs ?

Peki oyun dışı sistemden de şifre aktarımı yapabilir mi bu virüs ?
Dosya zararlı değil diyoruz hangi virüs? Bahsettiğim oynanmış dosyayı diyorsan oyun dışı için zaten tasarlanmış çalışması yeterli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı