Beherdynamic DT 770 Pro 250 ohm kulaklık amfisi veya ses kartı önerisi

NTIFY

Hectopat
Merhaba, DT 770 Pro için bin TL bandında ses kartı veya kulaklık amfisine ihtiyacım var. Bu bütçeyle muhtemelen maksimum performansını alamam ancak performansını en azından orta seviyelere çıkartacak bir kulaklık amfisi veya ses kartı almayı planlıyorum.
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer kayıt amaçlı kullanmak için ise Custom Studio'ya da bakmanı öneririm biraz daha pahalı ama üzerinde ayarlanabilir ki ses profilleri hem kayıtta hem de mix aşamasında çok zaman kazandırıyor.Ses kartı için 2. el bir şeyler bakabilirsin Focusrite Scralet solo olabilir ya da Behringer Um-2 U. Hem Dt 770 pro hem de Custom Studio ile iyi iş göreceğini düşünüyorum.

Gayet yeterli olur ,sadece müzik dinlerken referans kualklığı olduğundan normal kulaklıklara göre biraz daha farklı mid ve bas karakteri duyabilirsin. Genelde kayıtta ve mix de kullanılan referan cihazlar ile müzik dinlemek çok da renkli olmuyor.

Gayet yeterli olur, sadece müzik dinlerken referans kualklığı olduğundan normal kulaklıklara göre biraz daha farklı mid ve bas karakteri duyabilirsin. Genelde kayıtta ve mix de kullanılan referan cihazlar ile müzik dinlemek çok da renkli olmuyor.

Peki ses kartı ve kulaklık amfisi arasında kulaklık kalitesini açığa çıkartma konusunda büyük bir fark var mıdır?

Tamamen ürüne bağlı kıyaslama yapmak lazım,örneğin üst model bir ses kartının kulaklık preamplisi başlangıç ve üzeri bir kulaklık amplisinden iyi olabilir tabi.Mix yapmak istediğin için ses kartı ekonomik olarak bana daha mantıklı geliyor nacizane.

Yeni konular

Geri
Yukarı