Behringer BH470 alınır mı?

• Konuyu başlatan kaane
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 556

kaane

Kilopat
Merhaba, müzik için kulaklık arıyordum ve bunu buldum. 950 TL'ye geliyor Nays ile aldığımda. Sizce alınır mı? Fiyat performans bir ürün olsun istiyorum açıkçası ama pek de bu civarda ürün bulamadım. Kullanan varsa da yazarsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
F/p ürün olarak Samson SR850 veya Superlux HD 681 bakılabilir hala satıştalarsa. Bir süre göremedim ortalarda ama bir araştırın derim. HD 681'i kendim de kullandım fiyatına göre beklenmeyecek bir ses kalitesi var.

F/p ürün olarak Samson SR850 veya Superlux HD 681 bakılabilir hala satıştalarsa. Bir süre göremedim ortalarda ama bir araştırın derim. HD 681'i kendim de kullandım fiyatına göre beklenmeyecek bir ses kalitesi var.
Superlux HD 681 modeline baktım, 2 gün önce 909 TL'den satılıyormuş ama şimdi 1170 TL. Yakalayabilseydim 909 TL'den alırdım ama biraz düşündürüyor boş yere 200 TL fazla vermek. Samson SR850 ise 1380 TL. Aslında fiyatlarda çok sorun yok ama Pazarama ve Çiçeksepeti üzerinde satıldıkları için çok tedirgin etti. İki site de benim asla tercih etmeyeceğim siteler. Bunların karşısında Behringer BH470 çok mu sönük kalır ki yoksa başka tavsiyeniz var mıdır?

Superlux HD 681 modeline baktım, 2 gün önce 909 TL'den satılıyormuş ama şimdi 1170 TL. Yakalayabilseydim 909 TL'den alırdım ama biraz düşündürüyor boş yere 200 TL fazla vermek. Samson SR850 ise 1380 TL. Aslında fiyatlarda çok sorun yok ama Pazarama ve Çiçeksepeti üzerinde satıldıkları için çok tedirgin etti. İki site de benim asla tercih etmeyeceğim siteler. Bunların karşısında Behringer BH470 çok mu sönük kalır ki yoksa başka tavsiyeniz var mıdır?

BH470 açıkçası denediğim bir ürün değil. İyi olduğunu söyleyenler vardı Reddit'de. Bu bütçede çok bir önerim yok maalesef müzik konusunda. HD 681 alsanız asla 200 liranızı özlemezsiniz, tatmin eder.
Fakat çıkmak istemezseniz de sizin tercihiniz.
Yabancı diliniz varsa Reddit'den araştırın. Kullanıcılar yorumlarını güzel güzel detaylıca yazıyorlar.

Ben BH470NC olanını yani aktif gürültü engelleme özelliği olan modelini kullanıyorum. Ses kalitesi, basslar, anc modu hiçbiri beni tatmin etmedi maalewf iade de edemedim. Düşük bütçede superlux modelleri daha iyi bir seçenek.

BH470 açıkçası denediğim bir ürün değil. İyi olduğunu söyleyenler vardı Reddit'de. Bu bütçede çok bir önerim yok maalesef müzik konusunda. HD 681 alsanız asla 200 liranızı özlemezsiniz, tatmin eder.
Fakat çıkmak istemezseniz de sizin tercihiniz.
Yabancı diliniz varsa Reddit'den araştırın. Kullanıcılar yorumlarını güzel güzel detaylıca yazıyorlar.
Ben BH470NC olanını yani aktif gürültü engelleme özelliği olan modelini kullanıyorum. Ses kalitesi, basslar, anc modu hiçbiri beni tatmin etmedi maalewf iade de edemedim. Düşük bütçede superlux modelleri daha iyi bir seçenek.
Değerli yorumlar için teşekkür ederim hocam. Son olarak şu ikilemde kaldım açıkçası; Superlux HD681 rahat değil diyorlar biraz araştırdığımda, Behringer BH470 ise o kadar rahatsız ediyor gibi gözükmüyor yorumlarda. Biraz da rahatlık önemli açıkçası verdiği performanstan çok, çünkü şimdilik giriş seviyesi işimi görecek bir şey arıyorum. Biraz daha ilerlediğimde duruma göre daha profesyonel bir şey almayı planlıyorum. BH470 biraz daha iyi bir seçenek gibi gözüktü bana ama sizlerin de fikrini merak ediyorum.

Superlux'a konforlu diyemem. Fakat uzun saatler taktığım da oldu. Bir ağrı veya baskı hissetmedim. Rahat demek yanlış fakat rahatsız bir tık fazla gibi.

Peki hocam BH470 ile arasında uçurum fark olur mu bu ikisi arasında? Benim için kilit soru bu.
Hocam kafan büyük mü küçük mü? Kulağın büyük mü küçük mü? Ben en fazla 1.5 saat kullanabildim, keşke satabilsem. Kafam ve kulağım küçük olduğu için kulaklık da kocaman duruyor kafamda.

Hocam kafan büyük mü küçük mü? Kulağın büyük mü küçük mü? Ben en fazla 1.5 saat kullanabildim, keşke satabilsem. Kafam ve kulağım küçük olduğu için kulaklık da kocaman duruyor kafamda.
Şu anda James Donkey 711 kullanıyorum, normalde tam oturuyor ama üstünden ayar yapamadığım için kafa bandı oturmuyor. Beats Studio 3 biraz küçük oluyordu. Yani eğer üstten ayarı varsa rahat oturur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı