Behringer C-1u dip ses veriyor

Daha fazla  
Merhaba direkt konuya geçiş yapacağım. BM800 kullanıyordum, Behringer C1U'ya geçiş yaptım. Ses kalitesi ve düzeyi çok iyi ama aşırı fazal dip ses geliyor. Dipsesi kaldırmak için gereken miktarda noise reduction uygularsamda ses kalitesi yok oluyor. Program falan indirmeye razıyım. Ha bir de inceleme videolarında adam direkt takıyor üzerinde oynamadan çok iyi ses veriyor dip ses olmadan/çok az olarak.

Ses kartına bağlı bir durum genelde, PreAMP var mı ses kartınızda? Örneğin bende UM2 var, B906 ile kullanıyorum ve aynı şekilde şiddetli dip ses var.

ASIO4All kullanmayın bu arada, generic sürücüsü fakat dip sesi arttırıyor, ben B906 için kendi yayınladıkları sürücüyü bulmuştum bir videoda, onu kurdum ve oldukça yüksek kalitede ve düşük dip seste kullanıyorum. PreAMP olmadığı için kullandığım DAW ile yükseltiyorum sesi, veya anlık kullanımda Krisp ile yükseltiyorum.

Ses kartına bağlı bir durum genelde, preamp var mı ses kartınızda? Örneğin bende UM2 var, B906 ile kullanıyorum ve aynı şekilde şiddetli dip ses var.

ASIO4ALL kullanmayın bu arada, generic sürücüsü fakat dip sesi arttırıyor, ben B906 için kendi yayınladıkları sürücüyü bulmuştum bir videoda, onu kurdum ve oldukça yüksek kalitede ve düşük dip seste kullanıyorum. Preamp olmadığı için kullandığım DAW ile yükseltiyorum sesi, veya anlık kullanımda krisp ile yükseltiyorum.

Merhaba hocam kusura bakma biraz geç cevap veriyorum. Dışardaydım bildirimi gördüğümde eve geldiğimde unutmuşum. Preamp veya benzeri hiçbir şey yok. Direkt PC'ye takıp çalıştırıyorum ki adamlarda bunda bir sorun olmadığını söylüyor USB bir mikrofon olduğu için. Sürücü konusunda eskiden C1-u kutusunda kendi sürücülerini içeren CD çıkıyormuş ama malum artık CD kalmadı kendim bir şekilde bulmam gerek.

Merhaba hocam kusura bakma biraz geç cevap veriyorum. Dışardaydım bildirimi gördüğümde eve geldiğimde unutmuşum. Preamp veya benzeri hiçbir şey yok. Direkt PC'ye takıp çalıştırıyorum ki adamlarda bunda bir sorun olmadığını söylüyor USB bir mikrofon olduğu için. Sürücü konusunda eskiden C1-u kutusunda kendi sürücülerini içeren CD çıkıyormuş ama malum artık CD kalmadı kendim bir şekilde bulmam gerek.
Anladım, dediğim gibi bulabilirseniz sürücüleri bulun bu şekilde sesi daha yüksek alabilirsiniz. Bende de benzer sorun vardı daha doğrusu yükseklikten ziyade dip ses vardı, ses kartının kendi sürücüsünü kurdum sorun kalktı. Sizde de benzer durum muhtemelen. Behringer sürücü konusunda çok paylaşım yapmıyor YouTube'dan bakın derim.

Geri
Yukarı