Behringer C1-U mikser bağlama

OnurTurk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese hayırlı akşamlar dilerim sayın technopat yetkilileri ve üyeleri.

Benim behringer c1-u bir microfonum var ben kayıt yapmak için aldım ama usb girişli oldugu için ses mikseri takamıyorum bazı tanıdıklarım ise bana bilgisayara takılan harici ses kartlarıyla microfonunu destekliyip ses kalitesini arttırabilirsin demişti fakat benim bu konu hakkında pek bi bilgim yok günlerdir araştırıyorum paramın boşuna gitmesini istemem kimse istemez o yüzden tecrübeli insanlara danışmak istedim bana bir akıl verirseniz minnettar kalırım çok teşşekür ederim şimdiden.

Not: Microfon Bilgisayara USB Yoluyla Bağlanıyor

Mikser veya ses kartı bağlamak için c1 almalıydınız.C1-U nun kendi içinde ufak bir besleyici devre var bu yüzden ihtiyaç duymuyor +48 volta.Geri verme imkanınız varsa o fiyat aralığında Mxl 440 tavsiye ederim.İkinci el bulabilirseniz Audio Technica sizi tatmin edecektir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı