Behringer HPX2000 kulaklıkta ses kartı kullanmak gerekiyor mu?

Efevr07

Centipat
Daha fazla  
Behringer hpx2000.

Bu kulaklığı almak istiyorum ama ses kartına çok ihtiyacım var mı?
Ses kartları kulaklıktan daha pahalı. :D
B450M-A Pro Max kullanıyorum ondaki ses yongası destekler mi?

Behringer hpx2000.

Bu kulaklığı almak istiyorum ama ses kartına çok ihtiyacım var mı?
Ses kartları kulaklıktan daha pahalı. :D
B450M-A Pro Max kullanıyorum ondaki ses yongası destekler mi?
Eğer ses kartı yoksa ikinci el ürünlerden C1-U almanız daha iyi olacaktır. Sanırım bu mikrofon için de ses kartı gerekecektir. Anakarttaki dahili ses kartı ile verim alabileceğinizi sanmıyorum.

Eğer ses kartı yoksa ikinci el ürünlerden C1-u almanız daha iyi olacaktır. Sanırım bu mikrofon için de ses kartı gerekecektir. Anakarttaki dahili ses kartı ile verim alabileceğinizi sanmıyorum.

Mikrofona ne ara geçtik anlamadım hocam:D

Bana da yeterli gelmeyecek gibi ama alasımda var çünkü indirim ve hediye kartım olduğu için çok ucuza geliyor.

Mikrofona ne ara geçtik anlamadım hocam:D

Bana da yeterli gelmeyecek gibi ama alasımda var çünkü indirim ve hediye kartım olduğu için çok ucuza geliyor.
Pardon, kafam karıştı. Daha az önce ses kartıma bağlamak üzere mikrofon sipariş verdim de. :D

Açıkçası stüdyo kulaklığı ve mikrofonları için ses kartı gerekli oluyor. Dahili ses kartına kıyasla çok daha iyi oluyor. Ben yarı profesyonel bir ses kartı kullanmama rağmen arada devasa bir fark oluyor. Aradaki frekans, tiz farkını alabilmeniz açısından bu tarz ürünleri ses kartı olmadan kullanmayın. Zira diğer oyuncu kulaklıklarından bir farkı kalmaz.

Pardon, kafam karıştı. Daha az önce ses kartıma bağlamak üzere mikrofon sipariş verdim de. :D

Açıkçası stüdyo kulaklığı ve mikrofonları için ses kartı gerekli oluyor. Dahili ses kartına kıyasla çok daha iyi oluyor. Ben yarı profesyonel bir ses kartı kullanmama rağmen arada devasa bir fark oluyor. Aradaki frekans, tiz farkını alabilmeniz açısından bu tarz ürünleri ses kartı olmadan kullanmayın. Zira diğer oyuncu kulaklıklarından bir farkı kalmaz.

Teşekkürler hocam. Benim alma amacım müzik dinlemek ve ara sıra oyun oynamak. İndirimle birlikte 230TL gibi bir fiyata denk geliyor. Bu fiyatada ne alınabilir pek bilmiyorum. Almayı düşünüyorum baktım sesi bayağı kötü orta yollu bir ses kartı alabilirim.

Ürün geldi. Ses kartı kesinlikle şartmış ses çok az:)

Son düzenleme:
Sound Blaster G3 alsam işimi görür mü?
300ohm desteği varmış.
Çok da gelişmiş bir ses kartı değil ama özelliklerine baktım ve kulaklık konusunda işinizi görecektir. Biz de kayıt almak için Scarlett Solo Gen 3, ID4 MK2 ve UM22 kullanıyoruz. Sanırım bütçeniz en fazla 1500 TL bandında olacak. Bu yüzden ikinci el UM22 alabilirsiniz. Eğer amacınız profesyonel değilse de attığınız ses kartını alın.

Geri
Yukarı