beIN Connect ev internetiyle açılmıyor

Öncelikle selam.
Mobil veriden herhangi bir sorun yaşanmıyor, beIN Connect açılıyor ve kullanılabiliyor ancak ev internetim ile beIN Connect sitesine bile bağlanamıyorum. Farklı cihazlardan denedim. Cihaz kaynaklı değil bağlantı kaynaklı gibi duruyor. Ev internetimde Comnet kullanıyorum. Destek kısmından Comnet'e yazdım tarafımızdan herhangi bir engelleme yok diyorlar. beIN Connect'e yazdım iletişime geçeceğiz dediler ama henüz iletişime geçmediler.

1661096568223.png

Acaba DNS kaynaklı mı diye DNS Jumper ile kolay bir şekilde DNS değiştireyim dedim orada da çoğu DNS'de hata verdi. İlgisi var mı bilmiyorum ama görseli ekliyorum.

1661096934822.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun düzeldi mi? Güvenli internet devrede değil dimi?
Güvenli internet devrede değil. Sorun kısmen düzeldi. 2-3 gün sonra site açılmaya başladı maçları izleyebiliyorum ama yine aynı hatayı verebiliyor. Genelde ilk seferde hata veriyor 2. 3. yenileme yaptığımda site açılıyor ve sorun vermeden maçlar izlenebiliyor.

BeIN Connecte oluşturduğum kayıt için aradılar. Farklı kişilerin de bu sorunu yaşadığı ve çözümünün statik ip olduğunu belirttiler. Şimdilik statik ip'ye gerek kalmadan site açılıyor diye farklı bir işlem yapmadım ama geçen haftasonu gibi yine site hiç açılmazsa statik ip satın alıp denemeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı