beIN Connect sadece bir içerikte hata veriyor

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben beIN Connect satın aldım. Bütün içerikleri hata almadan izlediğim halde sadece Erkan Can ve Güven Kıraç karavanada belgesel programını izlerken kullanmış olduğum internet tarayıcısı bu videoyu açtığımda hata veriyor kilitleniyor kapanıyor. Hadi yazılımsal bir hata olsa bütün içerikler de yapması gerekir. beIN Connect canlı müşteri temsilcileri ile sorunu ilettim bana tarayıcılarımı temizle, tarayıcını güncelle tekrar kur dediler hepsini yaptım yine hata veriyor. İnternetinden kaynaklanan bir sorunda olabilir diyorlar. Öyle olsa tüm içerikleri izleme de sorun yaşarım. Ama sadece bu video da yapıyor. Tarayıcımla ilgili güncelleme sürümünü de gösterdim hepsi güncel işin tuhaf yanı sorunu kimsenin çözememesidir farklı tarayıcılarda da aynı şekilde açmıyor. beIN Connect de bütün içerikler de sorun yaşamıyorken sadece erkan can ve güven kıraç karavanada belgesel programın da sorun yaşıyorum. Arkadaşlar acaba bu platformun yüklediği bu içerikle yazılımımla bir uyuşmazlık olabilir mi? Tarayıcımı zorlayan bu video nasıl diğer içerikler de sorun yaratmıyor?

Adsız.png

Geri
Yukarı