bein CONNECT ses ayarlanmıyor

ust_sel

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Arkadaşlar Samsung UE40ES5500 model Smart TV'de bein Connect uygulamasını kullanıyoruz ama sesi bir türlü ayarlayamadık. Sabit seviyede, ne açılıyor ne kısılıyor. Kumandadan bastığımızda TV'nin ışığından sinyali aldığını görebiliyoruz ama seste tepki yok, ses animasyonu da çıkmıyor. Neden olabilir, nasıl çözeriz, bilen var mı?

Canlı desteğe sorabilirsiniz. Hemen bağlanıyor.

Uygulamadan destek kızmına yazdım. Önce Samsung Smart TV'de bu sorunu yaşadığımızı söyledim, genel bir sorun olduğunu, ekiplerin baktığını söylediler. Ben de "Genel sorun olsa LG televizyonda da yaşardık, onda sıkıntı olmuyor." dedim, tam anlamadı herhalde, "Samsung ve LG'lerde genel bir sorun var" dedi. Bence geçiştirdiler biraz, sorun onlardan kaynaklıysa yakın zamanda düzeleceğini pek sanmıyorum maalesef. Neyse biraz daha bekleyeceğim.
-----Güncelleme------

03.03.2020 itibariyle herhangi bir düzelme yok, sorun hâlâ devam ediyor. Başka çözüm önerisi olan var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı