beIN Connect neden ucuz?

darkhourss

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. beIN Connect'in sezonluk maç paketi aylık 89 TL, normal Digitürk sporun yıldızı paketi ise 210 TL. beIN Connect niye bu kadar ucuz ve aradaki fark nedir? İkinci bir sorum beIN Connect'i sadece Digitürk kullanıcıları mı kullanabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü o kısım için uydu harcamıyor, internetten yayın yapıyor. Talep daha az, bir şekilde ilgi çekme politikası olabilir. Kalite daha düşük. Fiziki bir uydu ve uydu alıcısı masrafı ve iş yükü yok.

Ucuz olmasının sebebi sadece internetten izlenebiliyor olması eve Digitürk kutusu gönderilmiyor.
Bende Full paket Digitürk var her şey açık 110₺ ödüyorum.

Cevaplar için sağ olun, peki beIN Connect almak için Digitürk üyesi olma şartı var mı? Yoksa üye olmadan da alabilir miyiz?

Hayır ben 3-4 yıl önce ve geçen yıl BeinConnect kullandım ancak hayatımın hiç bir döneminde Digitürk abonesi olmadım. Direk siteye giderek, hesap oluşturup paket seçip ödemeyi yaptıktan sonra anında izlemeye başlayabilirsiniz.

Bende bein connect almayı düşünüyorumda sezonluk paket aylık 99 tl değilmi 89 tl demişsin
Hocam 99 tl’lik olan ek olarak tvden izlemek istersen eğer izlemek istemiyorsan 89 tl.

Biz almıştık iptal etmek için bizden faks istemişlerdi. Hatıradıkça kuduruyorum.

Hocam aslında 2-3 gündür deneyimledim iyi siz niye iptal ettiniz? Maçlar da yayın nasıl?

Hocam 99 TL'lik olan ek olarak TV'den izlemek istersen eğer izlemek istemiyorsan 89 TL.

Hocam aslında 2-3 gündür deneyimledim iyi siz niye iptal ettiniz? Maçlar da yayın nasıl?

Biz daha çok maç yerine film izlemek için almıştık 6-7 yıl kullandık.

Hocam 99 TL'lik olan ek olarak TV'den izlemek istersen eğer izlemek istemiyorsan 89 TL.

Çünkü her şey paralı üyeliğe rağmen Star Wars, Avengers filan izlemek için 30 TL lazım bir de bu sadece kira uydu kanallarında ise bazı kanallar çalışmıyordu ben 6 yıllık pişmalık yaşadım ama maç kötü değildi

Geri
Yukarı