beIN Connect Süper Lig taksit yapma

Karasah

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba
Süper Lig paketini tek çekim kredi kartıyla alıp daha sonra sonradan taksit yapabiliyor muyuz? Mağazalarda alışverişte tek çekim yapınca daha sonra uygulamadan taksit yaptırılabildiğini fark ettim bunda da olur mu?

Kartımla sonradan taksit yapabiliyorum fakat internet alışverişi için de geçerli mi bunu soruyorum

Satın alırken taksit seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ben dün notebook aldım uygulamadan 9 taksit yaptım. World card kullanıyorum.

@Karasah Size yardımcı olmaya çalışan birine bu şekilde davranmanız etik değil. Paralı bir hizmet de almıyorsunuz. Size en azından benzer bir deneyiminden örnek vererek yardımcı olmaya çalışmış @Asdasgudas.

Siz ve bankanızla alakalı bir durum. Bankanızı da bilemeyiz. Herkes de beIN alıp taksit yaptırmıyor zaten sonradan.

Tamam bi sinirle biraz kaba yazmış olabilirim kusura bakmayın fakat bildiğim ve sormadığım şeylerin cevap olarak verilmesine kızdım. Ben e-ticaret sitesinden alışveriş yapmayı sormuyorum, kartımla sonradan taksit yapabildiğimi biliyorum fakat internette gördüğüm üzerine bazı alışverişlerde sonradan taksit oluyormuş fakat bazılarında olmuyormuş ben de tecrübeli olan varsa diye soruyorum
Edit: Ziraat Bankası ile sonradan taksit yaptım.

Son düzenleme:
Ben dün beinsport sezonluk paket aldım bonus (CEPTETEB) kartımla taksit seçeneğini seçtim 75TL'ye tıkladım ama benden 900TL çekildi bankanın uygulamasına giriyorum taksitlendirme olmuyor nasıl taksitlendirecegim?

Geri
Yukarı