beIN Connect Spor Extra 6 aylık abonelik alınırsa Premier lig dahil olur mu?

regenaton

Hectopat
Merhaba. Arkadaşlar biliyorsunuz ki Premier lig 2022-23 sezonunu beIN sports aldı. İnternette 6 aylık Spor Extra beIN Connect satan var. İçerikte Premier lig gözükmüyor. Ben şimdi beIN Connect 6 ay (99TL) satın alsam Premier lig başladığında izleyebilir miyim? Neden beklemiyorsun derseniz de şu an alacak param var ama o zaman olmayacak.

Not: Alacağım paket linki: https://www.hepsiburada.com/bein-co...ik-3-ekran-p-HBV00000X4EFW?magaza=Hepsiburada

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Arkadaşlar biliyorsunuz ki Premier lig 2022-23 sezonunu beIN sports aldı. İnternette 6 aylık Spor Extra beIN Connect satan var. İçerikte Premier lig gözükmüyor. Ben şimdi beIN Connect 6 ay (99TL) satın alsam Premier lig başladığında izleyebilir miyim? Neden beklemiyorsun derseniz de şu an alacak param var ama o zaman olmayacak.

Not: Alacağım paket linki: https://www.hepsiburada.com/bein-co...ik-3-ekran-p-HBV00000X4EFW?magaza=Hepsiburada
İzleyebilirsiniz gibi duruyor kapak fotoğrafında Leicester City formasıya Çağlar var. Şaka bir yana internet sitesinde İngiltere Premier Ligi, İtalya Serie A, İspanya La Liga, Brezilya Ligi bu ligleri içerdiği yazıyor.

Premier Leauge Maçları için Avrupanın Yıldızı Paketinden yararlanmalısınız. 2022-2023 için Premier Leauge maçları için beIN Media Group yani diğer adı ile Digiturk ile anlaşma sağlanmış.
Hocam Peki Bein Connect Alırsak Orada Spor Ekstra + Var Onu Alırsam Premier Lig Maçlarını İzleyebilir Miyim ? Fiyati Da 50 Civari Olması Lazım

Açıklama kısmında yazıyor bilmem gördünüz mü hocam.

Dünyadan futbol, basketbol, tenis ve daha fazlası bu pakette!
THY Euroleague
Bundesliga Almanya Ligi
Ligue 1 Fransa Ligi
W'ta Tenis Turnuvaları
beIN SPORTS, Eurosport ve Ulusal Kanalları

Açıklama kısmında yazıyor bilmem gördünüz mü hocam.

Dünyadan futbol, basketbol, tenis ve daha fazlası bu pakette!
THY Euroleague
Bundesliga Almanya Ligi
Ligue 1 Fransa Ligi
W'ta Tenis Turnuvaları
beIN SPORTS, Eurosport ve Ulusal Kanalları
Başka Sayfada Yazıyor Ama Baska Sayfada Da Yazmiyor Çok Enterasan :D Ne Yapacağımız Bilemedim

Geri
Yukarı