beIN sports alternatifi maç izlemek için site tavsiyesi

Learnof

Decapat
Yer
Detroit
Arkadaşlar üyelik almak istiyorum sadece Süper Lig maçlarını izlemek için ama beIN sports fiyatları biraz pahalı geldi. Maç izlemek için üyelik alabileceğim başka platformlar var mı?

Arkadaşlar üyelik almak istiyorum sadece Süper Lig maçlarını izlemek için ama beIN sports fiyatları biraz pahalı geldi. Maç izlemek için üyelik alabileceğim başka platformlar var mı?

Süper Lig yayın hakları Digitürk tarafından satın alındığı için sadece Digitürk satın alarak izleyebilirsiniz.

Tod TV var. 1 yıllık taahhüt ile aylık 199 TL. Süper Lig, Premier Lig, Fransa Ligi vs. tüm ligler var.
Digitürk'ün tüm kanalları açık olan uygulama hali gibi düşünebilirsiniz. Zaten Digitürk'e ait.

Tod TV var. 1 yıllık taahhüt ile aylık 199 TL. Süper Lig, Premier Lig, Fransa Ligi vs. tüm ligler var.
Digitürk'ün tüm kanalları açık olan uygulama hali gibi düşünebilirsiniz. Zaten Digitürk'e ait.

Digitürk tod TV'nin sahibi zaten Digitürk ile tod arasında pek bir fark yok.

Taraftarium 24 , ucretsiz para vermek istemezsen vpn ac izle sikinti olmaz .
Korsan yayın...

Tod TV satın almaya çalıştım ama sorun çıkarttı. Aylık ödeme olarak alamıyoruz sanırım.

Korsan yayın. Herkes dalga geçecek ama para verende yani bilmiyorum... Discord'da yayın verenler var. Ben izliyordum. Yada twitterde verende var.

Aliniyor ama 319 TL idi sanirim, pahaliya geliyor biraz.

Fiyat olarak daha uygun Tod.

Biz 12 yıldır Digitürk kullanıyoruz tod ile arasında pek fark yok ama Digitürk için bazı özel kanallar var sadece mesela beIN box Office tod platformuna gelmiş olabilir ama geç geldi.

Aliniyor ama 319 TL idi sanirim, pahaliya geliyor biraz.

Fiyat olarak daha uygun Tod.

Digitürk spor paketinde 2-3 tane film kanalı şifresiz geliyor ama tod alınca gelmiyor beIN series gibi kanallar.

Biz 12 yıldır Digitürk kullanıyoruz tod ile arasında pek fark yok ama Digitürk için bazı özel kanallar var sadece mesela beIN box Office tod platformuna gelmiş olabilir ama geç geldi.

Digitürk spor paketinde 2-3 tane film kanalı şifresiz geliyor ama tod alınca gelmiyor beIN series gibi kanallar.

Hocam uygun geldi tod, 100 TL beleş diyebiliriz. Şimdi tod alırsam yine izleyebileceğim değil mi maçları (sadece Galatasaray alacağım Galatasaray maçları değil mi?)

Geri
Yukarı