beIN Sports sinyal vermiyor

raxemüller

Picopat
Daha fazla  
beIN Sports sinyal yok diyor. Daha dün maç izledim, bu sabah da New Castle maçı izledim. Denize gittim geldim sinyal yok diyor. HDMI2'ye tekrar geçiyorum olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinyal yok yazıyor ve geri sayım var 5 dk lık.

Beinsport u çıkardım tv çalışıyor beinsports da galiba soeun.
Digiturkte asla sinyal yok yazıp geri sayım çıkmaz. Sinyal seviyesinde azalma var yazar normalde. Hdmi'a geçiş yapamıyorsun sen. Televizyon kumandasının fotoğrafını gönder. Digitürk ile alakalı bir sorun yok boşuna digiturku de arama hiç.

Digiturkte asla sinyal yok yazıp geri sayım çıkmaz. Sinyal seviyesinde azalma var yazar normalde. Hdmi'a geçiş yapamıyorsun sen. Televizyon kumandasının fotoğrafını gönder. Digitürk ile alakalı bir sorun yok boşuna digiturku de arama hiç.
Vergisiz telefon için kb hocam.

Dosya Ekleri

• 20230918_160716.jpg
    20230918_160716.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 18
Hocam önce digiturk kutusunu açalım. kutunun üzerindeki küçük ekranda hangi kanalda olduğunuz yazacaktır. Kanal değiştirerek teyit edin. Ardindan sağ üstteki tuşa basıp kaynak listesindeki hdmileri tek tek deneyin.

Hocam önce digiturk kutusunu açalım. kutunun üzerindeki küçük ekranda hangi kanalda olduğunuz yazacaktır. Kanal değiştirerek teyit edin. Ardindan sağ üstteki tuşa basıp kaynak listesindeki hdmileri tek tek deneyin.
Sağ üstteki tuştan kastım siyah televizyon kumandanız o kısımdan önceki kısmı Digitürk kumandasiyla yapıyoruz hocam

Geri
Yukarı