Digitürk beIN sports izlenmiyor

Belki Çanaktan olabilir yakınlarında etrafını kapatan bir şey var mı?

Görüntüden anlayabildiğim kadarıyla sorun sinyal kalitesi değil; uydu alıcısı şifreyi çözdükten sonra görüntüyü oluşturamıyor.
İnat etmeyip modüllü sisteme geçseler hiç sıkıntı kalmayacak. Verdikleri cihazlar gerçekten çöp.

Bizim eve modül ile takıldı ve hiçbir sıkıntısı yok

Hocam öncelikle ben bu işin uzmanı değilim. Onu baştan söylemem lazım.
Tüm daireler ortak antene bağlıysa uydu santralini kontrol ettirmenizde fayda var. E52-32 düşük sinyal hatası çünkü... Akşam saatlerinde herkes eve çekildiği için santral yetersiz geliyor olabilir.

Evet bende onu düşündüm lakin gece 4 de bile çekmiyor. Alt katımızda kullanıyor ama onlarda çekiyor sorunsuz şekilde. Acaba bu dairede daha önce kimse oturmadı bundan dolayı kaynaklanabilir mi? Bizim daireye daha az sinyal gelme olasılığı var mıdır?

Hocam konuyu anlayamadım hala Digitürk için internet bağlantısı gerekli beynim yandı.
Yanlış bilgi internete ihtiyaç yok.

Evet bende onu düşündüm lakin gece 4 de bile çekmiyor. Alt katımızda kullanıyor ama onlarda çekiyor sorunsuz şekilde. Acaba bu dairede daha önce kimse oturmadı bundan dolayı kaynaklanabilir mi? Bizim daireye daha az sinyal gelme olasılığı var mıdır?
Durum %99 antenden kaynaklı. Beinsports kanalları farklı banttan alır. Digitürk kutuları yüksek sinyal ister. Bir uyducu çağırıp sinyalleri kontrol ettirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı