Bekçilere yakalandım

Ben bunu biliyorum zaten hocam ama sizin söylediğiniz cümleden yanlış anlam çıkarılıyor. İnsanların anlayabilmesi için daha açık cümle kurarsanız çok daha iyi olur.

Polis zaten her önüne gelene ceza yazmıyor. Evet tutanak ceza yiyen şahsın gözü önünde yazılır.

Cezayı e-devlet'ten falan kontrol edemiyor musun acaba? Bir de tutanağı sen gittikten sonra yazmadıklarını nereden biliyoruz? İmzalanıyor mu ki tutanak?

Hocam tutanak yazılmadı. Yalnızca GBT sorgulaması yaptılar. Anladığım kadar bir problem yok. Doğru mudur?
Senin eline kağıt vermedilerse hiçbir problem yok kardeşim. Bekçilerin görevi zaten gbt sorgulaması yapmak. Başka işleri yok gönlün rahat olsun.

Cezayı e-devlet'ten falan kontrol edemiyor musun acaba? Bir de tutanağı sen gittikten sonra yazmadıklarını nereden biliyoruz? İmzalanıyor mu ki tutanak?
Hemen kayda geçer mi ki? Bir ağabey 15-20 gün içerisinde belli olacağını söyledi.

Hemen kayda geçer mi ki? Bir ağabey 15-20 gün içerisinde belli olacağını söyledi.
Ben de bilemiyorum maalesef. Netleştirmek açısından söylemiştim. Yani belki kağıdın eve gelmesinden önce sistemde görebiliyorsundur. O süre de 15-20 gün değil de 1 haftadır belki.

Senin eline kağıt vermedilerse hiçbir problem yok kardeşim. Bekçilerin görevi zaten gbt sorgulaması yapmak. Başka işleri yok gönlün rahat olsun.
Sağolasınız. Bir değişiklik olursa düzenlerim. Takipte kalın. Bu arada Hz. Mevlana'nın bir sözü aklıma geldi:
-Olaylardan ibret almazsanız olaylara ibret olursunuz.
TV'den falan izlerken rahat rahat izliyoruz lakin başımıza gelince... Bacaklarımın tir tir titrediğini hissettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…