Bekçilere yakalandım

Dolaylı yoldan yine cezayı polis tutuyor evet ama polis her önüne gelene öyle ceza yazıp sisteme girilmiyor yani. O tutanağın sizin gözünüzün önünde tutulması lazım trafik cezası falan değilse habersiz ceza yemezsiniz.
Ben bunu biliyorum zaten hocam ama sizin söylediğiniz cümleden yanlış anlam çıkarılıyor. İnsanların anlayabilmesi için daha açık cümle kurarsanız çok daha iyi olur.

Dolaylı yoldan yine cezayı polis tutuyor evet ama polis her önüne gelene öyle ceza yazıp sisteme girilmiyor yani. O tutanağın sizin gözünüzün önünde tutulması lazım trafik cezası falan değilse habersiz ceza yemezsiniz.
Polis zaten her önüne gelene ceza yazmıyor. Evet tutanak ceza yiyen şahsın gözü önünde yazılır.

Cezayı e-devlet'ten falan kontrol edemiyor musun acaba? Bir de tutanağı sen gittikten sonra yazmadıklarını nereden biliyoruz? İmzalanıyor mu ki tutanak?

Senin eline kağıt vermedilerse hiçbir problem yok kardeşim. Bekçilerin görevi zaten gbt sorgulaması yapmak. Başka işleri yok gönlün rahat olsun.
Sağolasınız. Bir değişiklik olursa düzenlerim. Takipte kalın. Bu arada Hz. Mevlana'nın bir sözü aklıma geldi:
-Olaylardan ibret almazsanız olaylara ibret olursunuz.
TV'den falan izlerken rahat rahat izliyoruz lakin başımıza gelince... Bacaklarımın tir tir titrediğini hissettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı