Beklenen Yeni AMD Teknolojisi: Radeon Super Resolution

Ben bilmiyorum. Nasıl yapılıyor?
Böyle birşey var hocam ama ne kadar stabildir bilemem.
Yapılmıyor yok öyle bir şey, oyun dosyalarına ne atacağız yama mı bu?
O atma olayını yanlış şey için söyledim hocam, destekleyen oyunlarda FSR güncelleme içindi o.
Bu arada bunu denemedim, gördüğümü atıyorum. 3. parti bir program olduğu için de ne olur bilemiyorum.

Son düzenleme:
Şu durumda FSR bile daha yeterli sayıda oyunda bulunmuyor. Rsr gelse bile oyun desteği daha önemli. Kullanamadıktan sonra bir anlamı yok.

Bildiğim kadarıyla RSR'nin oyun desteği gibi bir olayı yok. NVIDIA'nın NIS sistemi gibi desteklenen kart varsa drivera gömülü gelen bu özelliği windowed modu bozuk olmayan oyunlarda kullanabileceğiz. Bir nevi magpie ve lossless scaling programlarının yaptığı şeyi native şekilde yapıyor işte.

FSR bayağı popülerleşti bu arada, her oyunda yok ama yeni çıkan oyunlara eklenmeye başladı hep. GoW'da da olacak mesela. Ama RSR>FSR diyemeyiz ki tam tersi. Arayüz ve çeşitli efektler FSR kullanirken düşük çözünürlükte renderlanmıyor. NIS kullanırken de birtek bu rahatsız ediyordu mesela.

Bildiğim kadarıyla RSR'nin oyun desteği gibi bir olayı yok. NVIDIA'nın NIS sistemi gibi desteklenen kart varsa drivera gömülü gelen bu özelliği windowed modu bozuk olmayan oyunlarda kullanabileceğiz. Bir nevi magpie ve lossless scaling programlarının yaptığı şeyi native şekilde yapıyor işte.

FSR bayağı popülerleşti bu arada, her oyunda yok ama yeni çıkan oyunlara eklenmeye başladı hep. GoW'da da olacak mesela. Ama RSR>FSR diyemeyiz ki tam tersi. Arayüz ve çeşitli efektler FSR kullanirken düşük çözünürlükte renderlanmıyor. NIS kullanırken de birtek bu rahatsız ediyordu mesela.
FSR Bayağı popülerleşmedi hocam, daha çok yolu var. RSR Driver'a gömülü gelecekse o daha iyiymiş. Oyun desteği beklemeye gerek kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı