Çözüldü "Beklenmeyen bir hata dosyayı silmenizi engelliyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berk_7

Decapat
Makaleler
1
Kaspersky Dosya Parçalayıcı ile indirdiğim bir oyunun dosyalarını yok edecektim, bir süre beklememe rağmen parçalama işlemi bitmedi ve ne kadar yanlış olduğunu bilsem bile işlem sürerken bilgisayarı yeniden başlattım. Sonrasında dosya gezgininde o oyuna dair dosyaları aradım ve yanında dünya simgesi olan dosyalar çıktı. Silmeye çalıştığımda "Beklenmeyen bir hata dosyayı silmenizi engelliyor. Hata: 0x80004002: Böyle bir arabirim desteklenmiyor."
Dosyayı hiç bir şekilde silemiyorum yardım gerekiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 300
  • Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 202
Çözüm
Bilgisayarı yeniden başlatın, dosyanın silindiğini veya hala durduğunu göreceksiniz. Silmeye çalıştığınızda hata gelmeyecek.
Güvenli modda'da aynı hatayı alırım diye düşünüyorum çünkü o dosya bug'a girdi büyük ihtimalle.
Hocam güvenli mod yalnızca bilgisayarınız çalışması için kesinlikle gerekli bileşenleri başlatır. Yani hatayı almanızı sağlayan uygulama ve yazılımları değil. Deneyin, olmazsa farklı bir çözüm denersiniz.

Bilgisayarı yeniden başlatın, dosyanın silindiğini veya hala durduğunu göreceksiniz. Silmeye çalıştığınızda hata gelmeyecek.

Çözüm

Geri
Yukarı