"Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" Hatası

RX 570 Sistem Oyun Esnasında Görüntünün Gitmesi - Technopat Sosyal

Bu konuda stabil kullandigim ayarlari paylaştim. RX580 icin tam net bir sey diyemeyecegim. Elimdeki kart RX570. Deneye deneye bu stabil ayarlari buldum. Sizde deneyerek bulabilirsiniz. Overclock yapar gibi stabil voltaji buldum.
Anladım teşekkürler ama pc açılınca yine aynı uyarı çıktı işe yaramadı yani. neyse ki donma kilitlenme yok pcde uyarı çıksın yapacak bir şey yok

Radeon chill ayarlarınızı kapatın. Ekran kartı watt değerlerini oynayarak kısa bir sistem arızasına sebep oluyor. Bu hatayı alanlar sürücüyü komple silip tekrar yüklesin sistem önerisinden radeon chill ayarlarını aktifleştirmesin düzelir.

Radeon chill ayarlarınızı kapatın. Ekran kartı watt değerlerini oynayarak kısa bir sistem arızasına sebep oluyor. Bu hatayı alanlar sürücüyü komple silip tekrar yüklesin sistem önerisinden radeon chill ayarlarını aktifleştirmesin düzelir.
dediğin ayar kapalı artı format bile attım yine aynı

dediğin ayar kapalı artı format bile attım yine aynı

Her ikisinin de kutucukları boş olacak şekilde uyguladın mı?

tavsiye.png

Ben sorunu şöyle çözmüştüm. Ekran kartı sürücüsünü tamamen kaldırdım DDU ile sonrasında amd nin driver sitesinden "Optional" Değilde diğerini kurmuştum. Sorunum öyle ortadan kalkmıştı. Şu anda yaşamıyorum o sorunu

Her ikisinin de kutucukları boş olacak şekilde uyguladın mı?

Eki Görüntüle 361748
İlk önce seçili olarak uygulamıştım fakat Alttaki ayarı hatırlamıyorum zaten şuan o ayar görünmüyor ama chil sonradan kapadım. RX 580 kartta sadece uyarı çıkıp sorun olmuyor ama eski sistemde R7 250X kart var o donuyor onda da kapattım sorun bu güncellemeden sonra başladı ya bir öncekinde yada daha öncekinde başladı tam olarak hatırlamıyorum

sshot-13.jpg

İlk önce seçili olarak uygulamıştım fakat Alttaki ayarı hatırlamıyorum zaten şuan o ayar görünmüyor ama chil sonradan kapadım. RX 580 kartta sadece uyarı çıkıp sorun olmuyor ama eski sistemde R7 250X kart var o donuyor onda da kapattım sorun bu güncellemeden sonra başladı ya bir öncekinde yada daha öncekinde başladı tam olarak hatırlamıyorum

Eki Görüntüle 361907

Dediğim gibi tamamen kaldırıp tekrar kur sonra o sistem tavsiyelerini uygulama sağ altta da çıkıyor bildirimi falan bir şeye dokunma sonra.

Dediğim gibi tamamen kaldırıp tekrar kur sonra o sistem tavsiyelerini uygulama sağ altta da çıkıyor bildirimi falan bir şeye dokunma sonra.
Tamam deneyeceğim teşekkürler(y)
Hocam daha beter oldu oyunda 10 yada 30 dakika sonra donup oyunu kapatıyor ve oyun ekranında bile "Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" uyarısı çıkıyor dokunmasak daha iyiymiş hiç olmazsa sadece uyarı çıkıyordu:confused: işin komiği da yeni güncelleme var diyor bakıyorsun yine aynı 19.1.1 şaka gibi bu AMD dalga geçiyor sanırım son yeni sürümlerde bizimle! çünkü çok kişide bu sorun var:rolleyes: neyse 18.12.1 e döndüm sorun yok

Tamam deneyeceğim teşekkürler(y)

Hocam daha beter oldu oyunda 10 yada 30 dakika sonra donup oyunu kapatıyor ve oyun ekranında bile "Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" uyarısı çıkıyor dokunmasak daha iyiymiş hiç olmazsa sadece uyarı çıkıyordu:confused: işin komiği da yeni güncelleme var diyor bakıyorsun yine aynı 19.1.1 şaka gibi bu AMD dalga geçiyor sanırım son yeni sürümlerde bizimle! çünkü çok kişide bu sorun var:rolleyes: neyse 18.12.1 e döndüm sorun yok
Evet bende 19.1.1 kullanıyorum aynısı oluyor optional değilde stabil sürüm kullanırsam çözülecek gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı