"Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" Hatası

Hocam ben aynısını yaptım fakat bende arada sırada yine oluyor başka çözüm yolu var mı önerebilceğiniz ?
Bana sorduysan gösterdiğim ayar dışında tek çözüm eski sürücülere dönmek başka çözüm bulamadım
Nereden kapatıyoruz ? Bilgilendirirseniz sevinirim.
1 Güç ve uyku ayarlarına gel 2 orada ek güç ayarları var onu tıkla 3 açılan sayfada soldan güç düğmelerinin yapacaklarını seçin yazan yeri tıkla 4 açılan yeni yerde üstte şu an kullanılmayan ayarları değiştir yazan yeri tıkla 5 altta aktif olmayan ayarlar aktif olur oradan hızlı başlatmayı aç seçiliyse seçimi kaldır ve kaydet bu kadar

Dosya Ekleri

• sshot-15.jpg
    sshot-15.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 265
Aynı sorun bende de vardı yetersiz psu dan kaynaklanıyordu overclock varda stock değerlere getirmek ya da psu güncelleme sorunu çözebilir

O zaman eskiden de çıkardı bu hata yazın hata almadan oynuyordum ben.
Sizdeki sorun farklı gibi bende sadece pc"yi her açışta konudaki uyarı çıkıyordu düzeldi. tavsiyem 18.12.1 olmadı 18.9.3 sürümünü deneyin çünkü önceki sürümlerde sorun yoktu. örnek benim eski sistemdeki R7 250X kart son sürümlerde donup kalıyordu ve pc"ye reset atmadan düzelmiyordu sonunda 18.9.3 sürümüne döndüm düzeldi

Bende sistemi yeni topladım youtubeda orda burda herkes rx570 al fiyat performans ürünü gtx1050ti gaming x den daha iyi dedi gördük iyiymiş gerçekten galiba Amd ucuz olsun diye dandik bir kart yapmış çözümümüz yok gibi. Nvidiadan şaşmıcaktık.

Geri
Yukarı