"Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" Hatası

Valla bilmiyorum dostum .. Bende sadece Apex legendde oluyor başka oyunlarda sıkıntı yok.. Ama ondada olmasın yani okadar para verdik 2 günlük sistem böyle hata alınca sinir bozuyor.. umarım düzelir bütün sistemler.

Valla bilmiyorum dostum .. Bende sadece Apex legendde oluyor başka oyunlarda sıkıntı yok.. Ama ondada olmasın yani okadar para verdik 2 günlük sistem böyle hata alınca sinir bozuyor.. umarım düzelir bütün sistemler.
Apex Legends şu an sıkıntılı bir oyun. Geliştiricileri haftaya AMD ile sorunların çözümü hakkında çalışacaklarını Reddit üzerinden açıkladılar.

Eğer öyleyse kartlık bi durum yok . Diğer oyunlarıda deneyceğim Fortnite pubg battlefield gibi. Hiç birinde skıntı çıkmaz ise oyunda problem var demektir. Teşekkür ederim yorumun için ama yinede çözüm bulunursa söylemekten çekinmeyin.

Arkadaşlar tarayıcıdan video, canlı yayın izlerken bu hatayı alanlarınız varsa tarayıcınızın "donanımsal hızlandırma" özelliğini kapatarak da geçici olarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlar bende oyun oynarken bir sıkıntı yok, hiçbir şekilde performans sıkıntısı da yaşamıyorum ama mesela gece yatmadan önce bilgisayarı kapattıktan sonra sabah bilgisayarı tekrar açtığımda bu bildirimi alıyorum. Dediğim gibi etkilendiğim bir sorun yok ama bu hatayı alıyorum bilgisayarı açtığımda. Sebebi ne olabilir? Sapphire RX 590 Nitro+ kullanıyorum.

Arkadaşlar bende oyun oynarken bir sıkıntı yok, hiçbir şekilde performans sıkıntısı da yaşamıyorum ama mesela gece yatmadan önce bilgisayarı kapattıktan sonra sabah bilgisayarı tekrar açtığımda bu bildirimi alıyorum. Dediğim gibi etkilendiğim bir sorun yok ama bu hatayı alıyorum bilgisayarı açtığımda. Sebebi ne olabilir? Sapphire RX 590 Nitro+ kullanıyorum.
Bilgisayarı nasıl japatiyorsunuz

Hızlı başlatı kapat sorunun düzelmesi lazım ben öyle çözdüm.
376201

Geri
Yukarı