Bel ağrısına karşı 4000 TL gaming koltuk önerisi

Bütçe
3500

Bu masaj aletinin biraz benzerini kullanıyorum 2 günde bir. boyun ve bel için mükemmel. Ayrıca Magnezyum takviyesi de almanız sizi çok rahatlatacaktır özellikle gece uykunuzda.

Oyuncu koltukları kumaş (tabi her kumaş da iyi değil) olmadığı sürece nefes almadığı için rahatsız ediyor ve çabuk deforme oluyorlar. Ayrıca kendi bel yastıkları çok yeterli gelmiyor. Ben de aldıktan sonra fark ettim. Ama bu sırt ve oturma yastığı o kadar çok rahatlattı ki. Yastık kayıyordu ama altına 2 kat halı altı kaydırmazı koyunca sorun olmuyor daha. Ofis koltukları daha hava alan file yapıdalar, o bir avantaj. hantal değiller ayrıca ve daha uzun ömürlüler.

Bu masaj aletinin biraz benzerini kullanıyorum 2 günde bir. boyun ve bel için mükemmel. Ayrıca Magnezyum takviyesi de almanız sizi çok rahatlatacaktır özellikle gece uykunuzda.

Oyuncu koltukları kumaş (tabi her kumaş da iyi değil) olmadığı sürece nefes almadığı için rahatsız ediyor ve çabuk deforme oluyorlar. Ayrıca kendi bel yastıkları çok yeterli gelmiyor. Ben de aldıktan sonra fark ettim. Ama bu sırt ve oturma yastığı o kadar çok rahatlattı ki. Yastık kayıyordu ama altına 2 kat halı altı kaydırmazı koyunca sorun olmuyor daha. Ofis koltukları daha hava alan file yapıdalar, o bir avantaj. hantal değiller ayrıca ve daha uzun ömürlüler.
Relax Siyah Masaj YastıÄı Fiyatı, Yorumları - Trendyol bunu alsam aynı etkıyı yaaparmı

Hocam her şey var yok yok bende boyun ağrılarımı soylemıyorum bıle

Nöral tedavi yaptır. Muhteşemdir öneririm.
Benim boyun, belde fıtık var ve ufak tefek de değil zamanında ameliyat demişlerdi ama tanıdık doktor nöral terapi ve spor önerdi nöral terapi yüzde 80 e yakın fayda sağladı neredeyse hiç ağrım yok.

Gaming koltuklar genelde gaming temasına odakladığı için birinci öncelikleri rahatlık veya ergonomi olmuyor. Bunu ancak ofis koltukları kategorisinde bulabilirsin. Gamers Nexus un bu konudaki videosunu izlemeni tavsiye ederim.

Ek olarak bazı kişiler ne kadar rahat bir koltuk kullansa da bel ve sırt ağrıları olabiliyor. Bunun asıl sebebi kullandıkları koltuktan ziyade yeterli egzersiz ve hareketliliği yapamamaları olabilir. Doktora gidip bu konuda yardım alabilirsin.

Fıtık var mı?
malsef var ağrılar o yüzden şimdiki koltuğum türksit markasının ilk çıkan modellerın gaming olanı 4 sene önce almıstım pc başında rahat oturamıyorum sankı batıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı