Bel fıtığı teşhisi nasıl koyulur?

Danicheta

Decapat
6 7 gündür belimde hafif kalçama doğru ağrı var ve hiç geçmedi. Ağrının ters yönünde yatınca rahatlar gibi oluyor. Bazen bacağıma doğru garip acı tarzı bir his daha geliyor. Belime darbe falan da almadım. Daha 17 yaşındayım fıtık olmamışımdır umarım. Daha önce düşük ayak oldum o zaman bel fıtığı olabilirsin demişti doktor ama fizik tedavi ile şu an düşük ayak iyileşti. Bel ağrısı tecrübesi olanlar veya fıtık olanlar deneyimlerini söylerse sevinirim.

Merhaba bende de aynı problemler oldu. Sonuç ne oldu fıtık çıktı mı? Son durumunuz ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Ve eğer fıtık olduysanız ne gibi şeylere dikkat ettiniz.

Merhaba bende de aynı problemler oldu. Sonuç ne oldu fıtık çıktı mı? Son durumunuz ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Ve eğer fıtık olduysanız ne gibi şeylere dikkat ettiniz.

Doktora gitmeye fırsatım olmadı ama ağrıyan tarafta bacağımı yukarı doğru çekerek yüz üstü yattım. Muhtemelen ters bir hareket yaptım ondan oldu. Şu an için geçti. Benim fıtık korkum daha önce düşük ayak olmamdandı

Yeni konular

Geri
Yukarı