Çözüldü Belbim e-posta ve SMS doğrulama yapılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
Toplu taşımayı kullanırken HES kodu doğrulamalı kartları kullanmamız gerektiği için ben de öğrenci kartı çıkarma başvurusunda bulunmak için Belbim'e üye olmak istedim. Kayıt olurken boşluk bırakmadan her yeri doldurdum. SMS doğrulaması yaptım. Fakat e-posta gelmedi. Birçok kez denedikten sonra gelmeyince sayfadan çıkıp tekrar girmeyi denedim. Fakat bu sefer de SMS gelmedi, geçmiş SMS'i girince de 'kullanıcı SMS onayı beklemiyor' hatası ile karşılaştım. Bu sorunu internette aratınca Belbim'in bu sorun için bir çözüm geliştirdiğini, SMS'i otomatik doğrulanmış sayarak sizi e-posta doğrulama sayfasına atıyor. Ama burada da ne yaparsam yapayım e-posta hiçbir türlü gelmiyor. Bu nedenle üye olamıyorum. Ne yapmam lazım. Spam kutunu kontrol et tarzı basit şeyleri söylemeyin lütfen.

Telefon uygulamasını indirip oradan kayıt olarak sorunu çözdüm. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yapabilir.

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam hatırladığım kadarıyla uygulamayı yükleyip kaydolunca e-posta gelmişti. Çözmüştüm o şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı