Belçika GP tahminleriniz

Sebebini anlamadığım bir şekilde çoğu kişide Mazepin haterliği var. Sebebi nedir acaba çok merak ediyorum. Kendisi son yarışlarda Mick'ten daha iyi performans gösteriyor.

Yarışa gelecek olursak Verstappen pole alır, yarışı da Hamilton alır gibime geliyor. Umarım haksız çıkarım.
Daha sezon başlamadan yaptığı bir "aptallık" vardı. Sezon başında da sürekli spin attığı için insanlarda beceriksiz, sadece parayla yarışıyor imajı çizdi ya da öyle.

Daha sezon başlamadan yaptığı bir "aptallık" vardı. Sezon başında da sürekli spin attığı için insanlarda beceriksiz, sadece parayla yarışıyor imajı çizdi ya da öyle.
Aynen böyle.
Üstüne ben gridin belki yarısını sevmiyorum zaten. Ama kazaya en elverişli Mazepin bence.

Kendisi caylak sezonunda. Digerleri kadar olmasa da Mazepin alisma surecinde zorluklar cekti. Ileride kendini toparlayacigini dusunuyorum.

Aynen. 3 hafta önce olan SPA 24 Saat yarışında olan kazayı muhtemelen görmüşsünüzdür. Çok korkunç.
Aynı yerde Antoine Hubert'e böyle yandan araç çarptı öldü maalesef.

Mazespin Raidillion'da adının hakkını verir bence.
Son yarışlarda kaza yapan daha çok Mick. Eskisi gibi değil Mazepin. Durgun şu aralar.

Yeni konular

Geri
Yukarı