Belge alabilecek miyim?

istedimkalben

Centipat
Yer
İstanbul, Fatih
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Pek iyi bir laptopum yok :D(pek iyi değil, berbat sanki :p)
8192MB RAM
DirectX 12
Intel(R) UHD GRAPHİCS 605
VRAM 512MB
Intel(R) Graphics(R) Silver N5030
256 (Kullanılabilir; 237) GB SSD
Meslek
Öğrenci (Ortaokul 7)
Belge alamıyorum, değil mi? 2. matematik yazılısındada düşük alacağım. Biliyorum :/

Ekran görüntüsü 2023-05-19 132141.png

Belge alır mısın bilmiyorum ama kendi ortaokul notlarımı gördüm sanki. Ben de sana benzer notlar alıyordum ve tek başarılı olduğum ders İngilizce'ydi şu anda İngiliz dili ve edebiyatı okuyorum. Eğer İngilizceyi seviyorsan üstüne gitmeni tavsiye ederim.

Belge alır mısın bilmiyorum ama kendi ortaokul notlarımı gördüm sanki. Ben de sana benzer notlar alıyordum ve tek başarılı olduğum ders İngilizce'ydi şu anda İngiliz dili ve edebiyatı okuyorum. Eğer ingilizceyi seviyorsan üstüne gitmeni tavsiye ederim.

Hep öyle düşünüyorum :D İngilizce öğretmenliği falan istiyorum, ailemle aramda öyle çok problem var ki sadece matematik yüzünden. Şu an matematik projemi yapıyorum 250 adet soru 150 problem 100 test ya da soru a4'e yazacağım. Teker teker dosyaya koyup içindekiler kaynakça falan hazırlamam gerek. Şimdiye kadar 125 soru falan yazabildim zaten hoca buna da anca 75 80 verir 2. sınavdada başarısız olacağım ve proje notu etkilemeyecek, 1. dönemde de böyle oldu geceleri düşünüyorum ben niye böyleyim diye, neyse hocam sizce matematik projemi iptal edeyim mi? Yoruldum 29 Mayıs'ta teslim edeceğim projeyi. Sizce ne yapmalııyım?

Müzik dersinden nasıl 55 alabildin?

2. sınavlara ne kadar çalıştığını bilmediğimizden belge alabilir misin bilemeyiz. 2 hafta kaldı olabildiğince çalışın derim.

Çok hastaydım, okula birkaç hafta gelememiştim, e çalışamadım da tabii geldiğim gün bir an sınav yaptı hoca bizi. Normalde asla müzik hocası sınav yapmaz, ama okula gelen müfettiş mi ne istemiş. E yani sınav olduğundan haberim de yoktu sınavların bittiği gün hoca pat diye sınav yaptı işte. Ondan dolayı böyle. :/

Hep öyle düşünüyorum :D İngilizce öğretmenliği falan istiyorum, ailemle aramda öyle çok problem var ki sadece matematik yüzünden. Şu an matematik projemi yapıyorum 250 adet soru 150 problem 100 test ya da soru a4'e yazacağım. Teker teker dosyaya koyup içindekiler kaynakça falan hazırlamam gerek. Şimdiye kadar 125 soru falan yazabildim zaten hoca buna da anca 75 80 verir 2. sınavdada başarısız olacağım ve proje notu etkilemeyecek, 1. dönemde de böyle oldu geceleri düşünüyorum ben niye böyleyim diye, neyse hocam sizce matematik projemi iptal edeyim mi? Yoruldum 29 Mayıs'ta teslim edeceğim projeyi. Sizce ne yapmalııyım?
Projeyi düşük aldığın dersten alman her zaman en mantıklısı iptal etme biraz daha çabala ve projeni bitirip hocana teslim et. Matematik sınavına çalışsan da çok yüksek alamıyorsun sanırım ama en azından projene biraz emek verip dediğin gibi 75-80 alabilirsin. İngilizceye de ilgin varsa ve durumunuz varsa yazın bir İngilizce kursuna gitmeni tavsiye ederim ben çok faydasını görmüştüm. Zaten başarısız olduğu dersten ders alma sistemi bir tek bizim ülkede var maalesef, bunun normali başarılı olduğun dersin üstüne gidip o konuda dersler alıp sonrasında o ders ile alakalı bir bölüm okumaktır. Başarılar dilerim.

Benim notlarım gibi hocam. 2. Sınavda toparlanmayacak gibi değil.

Projeyi düşük aldığın dersten alman her zaman en mantıklısı iptal etme biraz daha çabala ve projeni bitirip hocana teslim et. Matematik sınavına çalışsan da çok yüksek alamıyorsun sanırım ama en azından projene biraz emek verip dediğin gibi 75-80 alabilirsin. İngilizceye de ilgin varsa ve durumunuz varsa yazın bir İngilizce kursuna gitmeni tavsiye ederim ben çok faydasını görmüştüm. Zaten başarısız olduğu dersten ders alma sistemi bir tek bizim ülkede var maalesef, bunun normali başarılı olduğun dersin üstüne gidip o konuda dersler alıp sonrasında o ders ile alakalı bir bölüm okumaktır. Başarılar dilerim.

Beni motive ettin aslında :D teşekkürler :p 🖤

Geri
Yukarı