Belge alabilir miyim?

yeni sistemle beraber özürsüz 10 günü özürlü de özürsüz ile 30 günü aşmayacak şekilde yani 20 diye bir sınır yok bence müdür e sordum oda aynı şeyi söyledi
Yeni sistem geldide bizim mi haberimiz yok? 10 gün özürsüz 20 gün özürlü sınırı var. Aslında yazdıklarını okursan kendinlen çelişiyorsun. Bu arada kaçıncı sınıfsın?

Yeni sistem geldi de bizim mi haberimiz yok?
Evet.
MADDE 2- Aynı Yönetmeliğin 36 ncı maddesinin beşinci fıkrası aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“(5) Devamsızlık süresi özürsüz 10 günü, toplamda 30 günü aşan öğrenciler, ders puanları ne olursa olsun başarısız sayılır ve durumları yazılı olarak velilerine bildirilir.
Nisan 2022 tarihli MEB yönetmeliği. 20 gün özürlü sınırı olan yönetmelik öncedendi. Şu an 1 gün özürsüz, 29 gün özürlü bile yapsan kalmazsın.

Evet alabilirsiniz. Ama bu yazım kuralları ile edebiyatdan kalmanız muhtemel.

Ne alakası var kardeşim.

Yeni sistem geldide bizim mi haberimiz yok? 10 gün özürsüz 20 gün özürlü sınırı var. Aslında yazdıklarını okursan kendinlen çelişiyorsun. Bu arada kaçıncı sınıfsın?

Araştırırsan görürsün elinde telefon var ayrıca çekişmekle alakasıda yok ben duyduğum bilgileri burada açıklıyorum 29 özürlü yapsan bile kalmazsın ilk önce araştır ondan sonra cevap yazarsın bana.
9. sınıfım bro

Son düzenleme:
Merhaba. Benim de özürlü devamsızlığım 19 gün. Özürsüz devamsızlığım ise 4.5 gün. Belge alabiliyor muyum? Müdüre gidip sordum. Sınıfı geçiyorsun ve belgede alıyorsun dedi ama ben pek emin değilim. Cevaplar mısınız?

Ortalamam 71 😎😎

Kanka yanlışın var özürlü 20 gün değil sınırsız diye biliyorum ama özürsüz dahil 30 günü geçmemesi lazım. Atıyorum 4.5 özürsüz 21 gün özürlü ise sınıfı geçer.

50'nin altında 3 dersin varsa kalırsın. Diyelim ki 50'nin altında 2 dersin varsa sınıfta kalmazsın fakat belge alamazsın. Mesela bütün derslerin 50'nin üzerindeyse teşekkür belgesi alırsın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı