Belgeler klasörü yok

revcomrade

Decapat
Daha fazla  
Format attıktan sonra masaüstü bile OneDrive içerisine girdi. Belgeler klasörünü bulamıyorum. Bir çözümü var mı?

1679835155348.png

Documents var fakat içi boş.

1679835200160.png

1679835285217.png

Paradox Launcher belgelere erişemediği için Hearts of Iron giremiyorum.

Öncelikle OneDrive'ı açıp senkronizasyonu kapat. İstersen Uygulamalar sayfasından kaldırabilirsin de.

Daha sonra Belgeler klasörüne sağ tıkla, Özellikler sayfasına git. Konum sekmesinde görünen yoldan "OneDrive\" kısmını sil. Örneğin "C:\Users\technopat\OneDrive\Belgeler" ise bunu "C:\Users\technopat\Belgeler" yap. Taşı butonuna tıkla, hata verse de oraya taşınmış olacak.

Aynı şeyi Resimler klasörü için de yap, Belgeler taşındıysa o da taşınmıştır OneDrive'a.

Onardığını söylüyor hocam, belgeler klasörü geldi mi?

Antivirüs yazılımı kullanıyorsanız o silmiş olabilir.

1679835741394.png

Hocam devam ediyor sorun. Yeniden başlatmama rağmen böyle.

Öncelikle OneDrive'ı açıp senkronizasyonu kapat. İstersen uygulamalar sayfasından kaldırabilirsin de.

Daha sonra belgeler klasörüne sağ tıkla, özellikler sayfasına git. Konum sekmesinde görünen yoldan "OneDrive\" kısmını sil. Örneğin "C:\Users\technopat\OneDrive\Belgeler" ise bunu "C:\Users\technopat\Belgeler" yap. Taşı butonuna tıkla, hata verse de oraya taşınmış olacak.

Aynı şeyi resimler klasörü için de yap, belgeler taşındıysa o da taşınmıştır OneDrive'a.

OneDrive'ı silmiştim fakat halen masaüstü bile o klasörün içinde duruyordu. Tekrar indirdiğimde belgeler klasörünü OneDrive içerisinde görebiliyorum. Deneyeceğim dediklerinizi.

Şöyle bir sıkıntı var, ben bilgisayardan OneDrive klasörü içerisinde göremiyorum belgeleri.
1679836055697.png

1679836254211.png

OneDrive içerisinde gözüküyor belgeler. Buradan nasıl taşıyacağımı bilmiyorum.

Son düzenleme:
Arama kısmına değil, yol kısmına.
Yukarıda attığım gibi.
1679836909194.png

Şu an ilginç bir şey yaşandı.

OneDrive içerisine kendi elimle belgeler klasörünü oluşturdum ve bilgisayarıma da geldi belgeler.

1679837052838.png

OneDrive içerisindeki belgeleri indiriyorum şimdi, oradan kendi bilgisayarıma atacağım. Olursa çok iyi olur.
1679837096079.png

1679837126505.png

atmama gerek kalmadı, çözüldü sorun.

Girebiliyorum şu an oyuna.

Geri
Yukarı