Belimde ve Karnımdaki Yağları Nasıl Yakabilirim?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, 16 yaşındayım kilom 68-69(civarı sanırım, en son ölçtüğümde 63.2 çıkmıştı.) malum evde dura dura iyice kilo alıp yağlandım. Yağlar vücudumun karın ve bel kısmında toplandı sonuç olarak birazcık göbeğim çıktı. Göbeğimi eritmek istiyorum ne yapmalıyım? Karın kası vesaire çalışıp yağları eriterek göbeğimi düzleyebilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ege Fitness'daki tüm videoları izledim, idolümdür Ege abi. Fakat Ege abinin yaptığı sporlar ağır olduğu için ve bende evde yeterince protein alamadığım için yapmıyorum. Geçenlerde karın kası antrenmanını yaptığımda 5 gün karnımdaki ağrı geçmedi çünkü 2 gün içersinde protein ağırlıklı birşey yemedim. Haftada 1 kez protein ağırlıklı birşey yiyorum o yüzden bu programı yapmam imkansız.

Ege Fitness'daki tüm videoları izledim, idolümdür Ege abi. Fakat Ege abinin yaptığı sporlar ağır olduğu için ve bende evde yeterince protein alamadığım için yapmıyorum. Geçenlerde karın kası antrenmanını yaptığımda 5 gün karnımdaki ağrı geçmedi çünkü 2 gün içersinde protein ağırlıklı birşey yemedim. Haftada 1 kez protein ağırlıklı birşey yiyorum o yüzden bu programı yapmam imkansız.
Hafifleterek yapabilirsin, engel değil bunlar ya. Acı olmadan gelişim olmaz.

Merhaba, 16 yaşındayım kilom 68-69(civarı sanırım, en son ölçtüğümde 63.2 çıkmıştı.) malum evde dura dura iyice kilo alıp yağlandım. Yağlar vücudumun karın ve bel kısmında toplandı sonuç olarak birazcık göbeğim çıktı. Göbeğimi eritmek istiyorum ne yapmalıyım? Karın kası vesaire çalışıp yağları eriterek göbeğimi düzleyebilir miyim?

Beslenmene çok dikkat etmen gerek ve yağ yakıcı antremanları arttır ve düzenli uyuman lazım ramazan çok güzel bir fırsat yağ yakmak için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı