Belirli günlerde indirim yapan siteler

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Kamu
N11'de Kasım'ın 11'inde indirim var. Vatan bazı günlerde KDV indirimi yapıyor. Bunun gibi belirli günlerde indirim yapan siteleri bilenler yazabilirler mi? Tabii ki indirimin bilgisayar bileşenlerinden olması gerekiyor 😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Gittigidiyor,
N11,
Hepsiburada,
Teknobiyotik,
İncehesap,
Kapıda ödeme olarak Epttavm.

Yurtdışı (gümrük vergileri ile);
Amazon.co.uk,
Amazon.es,
Banggood,
Gearbest.

Para birimi olarak dolar, pound ya da euro kullanın. Sebebi sitelerin TL kurunu yüksek alması.

Burası gerçekten iyi indirim yapıyor. Geçen cuma buradan anakart ,işlemci, RAM ve klavye mouse set aldım. Hepsi kendim için değil tabi 😀

ne kadar indirim yapıyor? Mesela işlemci ne kadardan ne kadara düştü de aldın :)
Gittigidiyor,
N11,
Hepsiburada,
Teknobiyotik,
İncehesap,
Kapıda ödeme olarak Epttavm.

Yurtdışı (gümrük vergileri ile);
Amazon.co.uk,
Amazon.es,
Banggood,
Gearbest.

Para birimi olarak dolar, pound ya da euro kullanın. Sebebi sitelerin TL kurunu yüksek alması.
daha önce alışveriş yaptın mı? ürünler sıfır ve sorunsuz olarak geliyor mu?

İşlemci 600-500 TL
RAM 220-170 TL
Anakart 600-430 TL
Klavye mouse set 380-220 TL
İlk fiyatlar şuanki halleri 2. fiyatlar benim ödediğim miktar.

Stok bitmeden fark etseydim 2700X de 999TL olmuştu :(
Cok iyiymis ya. Insallah bu cuma yine indirim olur da ben de bir şeyler alırım
8GB DDR4 3000 MHz RAM 189 TL idi yanlış hatırlamıyorsam. Geçen cuma İtopya'da kendince bir gece indirimi yaptı onda da güzel indirimler vardı ama bu hafta yapar mı bilmem.
Cok sag ol. Ona da bakarım mutlaka. O tarz sitelerin hepsini yer işaretlerine kaydettim. Her gun girmeye çalışıyorum.

Cok iyiymis ya. Insallah bu cuma yine indirim olur da ben de bir şeyler alırım.
Cuma günü 17.00 ile 19.50 arası indirim olacak ürünler teker teker açılıyor ve 20.00 da indirim başlıyor. Genelde iyi indirim olan urünler 3 dakikada stokta kalmıyor :)
Bu cuma yine olucak ama hangi ürünlere ne kadar indirim olur orasını bilemem.

Cuma günü 17.00 ile 19.50 arası indirim olacak ürünler teker teker açılıyor ve 20.00 da indirim başlıyor. Genelde iyi indirim olan urünler 3 dakikada stokta kalmıyor :)
Bu cuma yine olucak ama hangi ürünlere ne kadar indirim olur orasını bilemem.
fark etmez ya hangisine yetişebilirsem artık. anakart işlemci ram kasa . dördünden birisini alabilirsem yada hepsini alabilirsem benim için iyi :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı