Çözüldü Bellek bütünlüğü açmaya çalışırken uyumsuz sürücü hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

meister76

Decapat
Daha fazla  
Bellek bütünlüğünü açmaya çalıştığımda aşağıdaki hatayı veriyor:

resim_2023-04-26_004328862.png

Uyumsuz sürücüleri gözden geçir dediğimdeyse böyle bir dosya var:

Ekran görüntüsü 2023-04-26 004147.png

WD marka bir harici hard disk sahibiyim, silmek ne kadar güvenli olur bilemedim ama silmeyi denediğimde ise bu hatayı alıyorum:

1682459255706.png

Ne yapmalıyım?

Çözüm

Eki Görüntüle 1755033

Eki Görüntüle 1755035

WD marka bir harici hard disk sahibiyim, silmek ne kadar güvenli olur bilemedim ama silmeyi denediğimde ise bu hatayı alıyorum:

Eki Görüntüle 1755038

Ne yapmalıyım?

Sürücüyü aygıt yöneticisinden kaldırabilirsin. Burada İngilizce olarak çözüm anlatılmış, Türkçe diline çevirebilirsin. Sürücüyü sildikten sonra problem yaşamadıklarını belirtiyorlar. Bu işlemden sonra bilgisayarını yeniden başlat ve bellek bütünlüğünü yeniden açmayı dene.

Core Isolation turned off due to WDCSAM64_PREWIN8.SYS incompatibility

Eki Görüntüle 1755033

Eki Görüntüle 1755035

Eki Görüntüle 1755038

Ne yapmalıyım?

Sürücüyü aygıt yöneticisinden kaldırabilirsin. Burada İngilizce olarak çözüm anlatılmış, Türkçe diline çevirebilirsin. Sürücüyü sildikten sonra problem yaşamadıklarını belirtiyorlar. Bu işlemden sonra bilgisayarını yeniden başlat ve bellek bütünlüğünü yeniden açmayı dene.

Core Isolation turned off due to WDCSAM64_PREWIN8.SYS incompatibility

Çözüm

Geri
Yukarı